• دانلود نرم افزار Abish Maps 2.1.5 مسیریاب هوشمند سخنگوی ابیش برای اندروید

  انتشار 19/08/01
  بروز شده 19/08/01
  بازدید شده 7289نفر
  نویسنده
  دیدگاه(ها) 1 دیدگاه

  abisha

  دانلود مسیریاب هوشمند سخنگوی ابیش برای اندروید 

  کاملا ایرانی با ویژگی های جذاب 

  آیا تا به حال برای شما اتفاق افتاده است که برای رسیدن به یک مقصد، چندین بار در طول مسیر مجبور به توقف و درخواست راهنمایی شده باشید و یا حتی گاهی راهنمایی اشتباه دریافت کرده باشید؟ با اپلیکیشن مسیریاب ابیش دیگر نیازی به پرس و جو نخواهید داشت . مسیریاب سخنگوی ابیش به همراه اپلیکیشن اصلی ارائه شده و برای اولین بار در ایران، در شهر دوست داشتنی شیراز رونمایی شده است.با مسیریاب ابیش حتی نیازی به نوشتن مقصد نخواهید داشت. به کمک سیستم تشخیص گفتار کافیست محل مورد نظر خود را بصورت واضح در میکروفون گوشی بیان کنید.البته قابل ذکر است که کماکان میتوانید با تایپ کردن و یا انتخاب از روی نقشه نیز مقصد خود را تعیین کنید.با وجود راهنمای صوتی در طول مسیر دیگر نیازی به تمرکز روی صفحه موبایل نداشته و با ایمنی بیشتری رانندگی خواهید کرد.

  برخی از ویژگیهای دیگر مسیریاب اَبیش: 

  • سیستم تشخیص گفتار: نیازی به نوشتن مقصد نخواهید داشت، کافیست بعد از زدن روی دکمه میکروفون، محل مورد نظر خود را بصورت واضح بیان کنید.
  • ارسال مکان: نیازی به آدرس دهی به دیگران نخواهید داشت، با دکمه ارسال مکان مختصات شما به شخص مورد نظرتان فرستاده شده و در سمت گیرنده بصورت اتوماتیک مسیریابی به سمت شما فعال خواهد شد.
  • انتخاب مسیر از بین مسیرهای پیشنهادی: بعد از تعیین مقصد در بیشتر موارد بیشتر از یک مسیر به شما نمایش داده خواهد شد که می‌توانید از بین آنها انتخاب نمایید.
  • حرکت در مسیر بدون اینترنت: بعد از دریافت مسیر، در صورتیکه به مسیریابی مجدد نیازی نباشد در طول مسیر به اینترنت نیازی نخواهید داشت.
  • مسیریابی مجدد بصورت اتوماتیک در صورت خارج شدن از مسیر: اگر در حین رانندگی از مسیر مشخص شده خارج شوید این مسأله توسط اپلیکیشن تشخیص داده شده و مجدداً بصورت خودکار بر اساس خیابانی که به آن وارد شده‌اید مسیریابی به سمت مقصد را انجام می‌دهد. در نظر داشته باشید که برای فعال شدن مسیریابی مجدد در طول مسیر دستگاه شما باید به اینترنت وصل باشد.
  امکان انتخاب از بین چهار گوینده حرفه‌ای خانم و آقا برای فرمانهای صوتی.
  رابط کاربری آسان، پویا و قابل فهم
  • اپلیکیشن کم حجم و مصرف بهینه منابع سیستم 
  • ارائه لیست مکانهای پیشنهادی بصورت اتوماتیک بعد از ورود اولین کلمات

  ◄ قابل توجه کاربران گرامی اندروید ۶، با توجه به بازخوردهای رسیده در حال رفع برخی ایرادات پیش آمده در ارتباط با اندروید ۶ هستیم و این مشکل بزودی در بروزرسانی بعدی برطرف خواهد شد.

   

  مسیریاب ابیش هدیه نوروزی ما از شهر شیراز به تمام هموطنان گرامی می‌باشد، کاملاً رایگان بوده و هیچ گونه پرداخت یا تبلیغات درون برنامه‌ای ندارد.
  این نسخه بتا از اپلیکیشن در اختیار شما کاربران گرامی قرار می‌گیرد تا با نظرات و بازخوردهای خود ما را در ارتقای هر چه بیشتر کیفیت اپلیکیشن یاری کنید.
  از اینکه با نظرات خود ما را حمایت می‌کنید سپاسگزاریم.

   

  لیست تعدادی از شهرهای قابل دسترس روی بروزترین نقشه ایران:
  نقشه تهران، نقشه مشهد، نقشه اصفهان، نقشه کرج، نقشه تبریز، نقشه شیراز، نقشه اهواز، نقشه قم، نقشه کرمانشاه، نقشه ارومیه، نقشه رشت، نقشه زاهدان، نقشه کرمان، نقشه اراک، نقشه همدان، نقشه یزد، نقشه اردبیل، نقشه بندرعباس، نقشه اسلام شهر، نقشه زنجان، نقشه قزوین، نقشه سنندج، نقشه خرم آباد، نقشه گرگان، نقشه ساری، نقشه کاشان، نقشه گلستان، و تمامی دیگر شهرهای کوچک و بزرگ ایران.

  دریافت کنید
  حجم فایل : 15 مگابایت نسخه سیستم عامل : 4.2 و بالاتر قیمت اپ : رایگان نیازمند روت : خیر
  اسکرین شات ها
  اسکرین شاتی برای نمایش وجود ندارد !
  دسته بندی ها