• دانلود بازی Cloud Chasers 1.0.51 – دنبال کنندگان ابر برای اندروید

  دانلود بازی Cloud Chasers 1.0.51 - دنبال کنندگان ابر برای اندروید 1
  انتشار ۹۵/۰۴/۱۱
  بروز شده ۹۵/۰۴/۱۱
  بازدید شده 1094نفر
  نویسنده
  دیدگاه(ها) بدون دیدگاه

  Cloud-Chasersbg

  دانلود بازی Cloud Chasers 1.0.51 – دنبال کنندگان ابر برای اندروید 

  نسخه کامل بازی 4 دلار درگوگل پلی و رایگان در اندروید استار 

  Cloud Chasers ( دنبال کنندگان ابر ) نام یک بازی نقش آفرینی و ماجراجویانه جذاب می باشد که به تازگی در گوگل پلی انتشار یافته و ما نسخه کامل بازی را در اندروید استار به صورت رایگان در اختیار شما عزیزان قرار داده ایم.داستان در مورد دو شخصیت ماجراجو بوده که سفری بزرگ برای پیدا کردن راهی برای رسیدن به دروازه آسمانی ابر ها آغاز می کنید. یک پدر و دختر، خانواده ای کوچک را تشکیل داده اند که در این سفر هیجان انگیز، کنار هم هستند. بازیکنان باید نهایت سعیشان بر این باشد که این دو نفر به هیج وجه از یکدیگر جدا نشوند. چرا که به شدت به یکدیگر وابسته هستند.

  برای رسیدن به دروازه ابر ها در بازی Cloud Chasers باید در پنج نوع بیابان به ماجراجویی بپردازید. منابع آبی و غذایی بسیار محدودی در اختیار دارید. زیرا پیدا کردن چنین منابعی در بیابان، کار ساده ای نیست. پس باید در استفاده از آن ها، صرفه جویی کنید. اگر مواد غذایی یا آبتان رو به اتمام است، دنبال راهی باشید که به منابع جدید دست پیدا کنید. در غیر این صورت از گرسنگی با تشنگی، تلف خواهید شد. داستانی که برای این عنوان نوشته شده، واقعا در نوع خود بی نظیر است. شاهد روایتی متفاوت از یک خانواده دو نفره هستیم.

  انیمیشن های کوتاهی نیز در داستان برای کاربر نشان داده می شوند تا بیشتر با داستان، ارتباط برقرار کنید. در صداگذاری Cloud Chasers نیز از افراد مطرحی در این زمینه کمک گرفته شده است. دیالوگ هایی که در بین این دو نفر رد و بدل می شوند، همگی از روی عشق و محبت پدر و فرزندیست. در کنار این داستان درام عالی، گیم پلی مناسبی نیز برای بازی دنبال کنندگان ابر در نظر گرفته شده است. اولین هدفتان در هر مرحله، پیدا کردن جای ابرهاست. پس از این که جایشان را در بازی Cloud Chasers پیدا کردید، باید به نوعی از آن ها بهره ببرید. Francisco و Amelia نام دو کاراکتریست که در طول داستان، وظیفه کنترلشان بر عهده بازیکن می باشد.

  دسته بندی ها