• دانلود بازیDEAD TARGET: Zombie 4.16.1 – بازی هدف مرده: زامبی برای اندروید

  دانلود بازیDEAD TARGET: Zombie 4.16.1 - بازی هدف مرده: زامبی برای اندروید 1
  انتشار ۹۷/۱۱/۱۸
  بروز شده ۹۷/۱۱/۱۸
  بازدید شده 218775نفر
  نویسنده
  دیدگاه(ها) بدون دیدگاه

  com.vng.g6.a.zombie_4

  دانلود بDEAD TARGET: Zombie 4.16.1 – بازی هدف مرده: زامبی برای اندروید

  نسخه جدید بازی محبوب هدف مرده افزوده شد !

  یکی از بهترین بازی های زامبی در سبک شوتر

  اتفاقاتی در سال 2040 با عث می شود تا یک کمپانی برای بدست آوردن خواسته هایش شهری را آلود کند تا بتواند رئیس جمهور را وادار کند که به خواسته ها شرکت تن دهد ارتش نیز تیم ویژه ای به منطقه آلوده شده میفرستد تا بتواند اطلاعاتی در این زمینه بدست آورد اما عملیات طبق برنامه پیش نمیرود و تنها باز ماندگان گروه شما و مامورM هستید. زامبی ها شمارا محاصره کرده اند فرصت هیچ اشتباهی نیست . هم اکنون میتوانید این بازی جذاب را از اندروید استار دانلود کنید و لذت ببرید.

  برای یک بازی هیجانی آماده هستید؟ زامبی ها به خون شما تشنه اند!:

  زامبی ها مانند یک موج بزرگ به سمت شما می آید تعداد زامبی ها بسیار زیاد است خود را آماده کنید تا بتوانید با زامبی های بی رحم مقابله کنید و قبل از اینکه زامبی ها به شما برسند آنهارا از بین ببرید با هدف قرار دادن سر زامبی ها آنهارا زود تر بکشید تا تعداد زیادی از آنها نزدیک شما نشوند.

  زامبی ها با شکل و ظاهر متفاوت به سمت شما میآیند هرچقدر مراحل بالا تری را طی کنید آنها بزرگتر بی رحم تر و سریع تر میشوند پس سرعت عمل خودتان را بالا ببرید و با آنها مقابله کنید.

  از گرافیک سه بعدی این بازی جذاب لذت ببرید کلیه سلاح ها ی بازی به صورت سه بعدی طراحی شده اند که شمارا قادر میسازد با انواع سلاح های جذاب تیر اندازی کنید

  دریافت کنید
  حجم فایل : 90 مگابایت نسخه سیستم عامل : 4.1 و بالا تر قیمت اپ : رایگان نیازمند روت : خیر
  اسکرین شات ها
  دسته بندی ها