• دانلود نرم افزار حافظ‌نامه فال حافظ ویژه شب یلدا برای اندروید

  دانلود نرم افزار حافظ‌نامه فال حافظ ویژه شب یلدا برای اندروید 1
  انتشار ۹۵/۰۹/۲۹
  بروز شده ۹۵/۰۹/۲۹
  بازدید شده 2355نفر
  نویسنده
  دیدگاه(ها) ۱ دیدگاه

  hafez

  دانلود نرم افزار حافظ‌نامه فال حافظ ویژه شب یلدا برای اندروید 

  محیط کاربری سنتی و بسیار زیبا و لذت بخش 

  امکان اشتراک گذاری فال حافظ در شبکه های اجتماعی 

  حافظ‌نامه نام نرم افزاری است که توسط یک توسعه دهنده ایرانی برای اندروید منتشر شده است تا در شب یلدا در کنار شما و خانواده شما باشد.‏زمانی روی تاقچهٔ هر خانه، یک دیوان حافظ بود. حالا روی همان میز و تاقچه‌ها یک موبایل قرار دارد. ولی کلام شیرین حافظ، همیشه خواستنی است. پس اگر می‌خواهید غزل زیبایی بخوانید یا تفألی به دیوان خواجه بزنید، می‌توانید با بازکردن اپ حافظ‌نامه به راحتی فال بگیرید یا غزلیات حافظ را تورق کنید. حافظ‌نامه با طراحی ساده و زیبا با استفاده از عناصر گرافیکی سنتی ایرانی، تمامی اشعار حافظ را با ترتیب درست طبق نسخ معتبر به همراه تعبیر آنها و به صورت رایگان در خود دارد.

  کافیست نیت کرده و سرکتاب را باز کنید تا خواجه شیراز، خودش با شما سخن بگوید. آخرین فال‌هایی که برای‌تان آمده، همیشه مشخص است تا به راحتی بتوانید شاهدش را هم بخوانید.در هر زمان و هر مکانی که هستید می‌توانید متناسب با آن حال و هوا،  موسیقی خاصی را انتخاب کنید.

  اشعاری که دوست دارید را به لیست علاقه‌مندی‌ها اضافه کنید تا به راحتی در دسترس شما باشند.امکان جستجوی کلمات و یا عبارات را میان همه غزلیات حافظ دارید.بخشی از لذت خواندن حافظ به در جمع خواندن آنهاست. با حافظ‌نامه، می‌توانید اشعار و تعابیر آنها را در تمام شبکه‌های اجتماعی روی گوشی و یا به‌صورت مستقیم از طریق مسنجر به دوستان‌تان بفرستید.

  ویژگی های حافظ نامه :

  1. اشعار اصلی
  2. نمایش تعبیر اشعار
  3. محیط کاربری سنتی  کاربر پسند
  4. طراحی شده برای شب یلدا
  5. امکان اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی
  6. و دیگر ویژکی هایی که با نصب آشنا خواهید شد

  دریافت کنید
  حجم فایل : 13.6 مگابایت نسخه سیستم عامل : 4.0+ قیمت اپ : رایگان
  اسکرین شات ها
  اسکرین شاتی برای نمایش وجود ندارد !
  دسته بندی ها