• دانلود رایتل من MyRightel 7.0.0 نرم افزار مدیریت حساب سیمکارت رایتل اندروید

  رایتل من
  انتشار ۹۸/۰۴/۱۴
  بروز شده ۹۸/۰۴/۱۴
  بازدید شده 251نفر
  نویسنده
  دیدگاه(ها) بدون دیدگاه

  رایتل من

  دانلود رایتل من نرم افزار مدیریت حساب سیمکارت های رایتل

  امکان خرید بسته های اینترنتی با تخفیف ویژه 

  نرم افزاری ضروری برای مشترکین رایتل 

  رایتل من نام نرم افزاری است که توسط اپراتور رایتل برای مشترکین این سیمکارت ساخته شده است با نصب رایتل من میتوانید به تمامی خدمات سیمکارت های رایتل دسترسی پیدا کنید. رایتل من تا کنون بیش از 500 هزار نصب فعال را در گوگل پلی بدست آورده است و همچنین امتیاز 4.3 از 5 را توانسته کسب کند نرم افزار رایتل من بسیاری از امور مربوط به سیم‌کارت خود مانند خرید بسته، شارژ ریالی و شورانگیز، مشاهده گزارش بسته، مشاهده و پرداخت صورت‌حساب، بررسی نواحی تحت پوشش، فروشگاه‌های رایتل، ثبت مشکل، درخواست دریافت ریز‌ارتباطات و غیره را بدون نیاز به برقراری تماس با مرکز خدمات مشتریان رایتل انجام دهید. هم اکنون میتوانید نسخه جدید رایتل من را از اندروید استار دانلود کنید و لذت ببرید.

  ویژگی های رایتل من :

  مشاهده گزارش مانده بسته: با انتخاب این گزینه، صفحه‌ای حاوی اطلاعات مربوط به بسته‌های فعال سیم‌کارت نمایش داده می‌شود.
  • خرید بسته: در این بخش پیشنهادهای متنوعی به مشترکین ارایه می‌شود تا بتوانید از میان آنها بهترین انتخاب را با توجه به نیاز خود انجام دهید.
  • نواحی تحت پوشش: با انتخاب شهر، نقشه پوشش‌دهی شهر نمایش داده خواهد شد.
  • شارژ مستقیم عادی: گزینه افزایش اعتبار، مخصوص مشترکین سیم‌کارت‌های اعتباری و دیتا می‌باشد.
  • شارژ شور انگیز: شما مشترکین سیم‌کارت‌های دیتا و اعتباری می‌توانید با استفاده از شارژ شورانگیز رایتل و با توجه به نحوه خرید شارژ، تا 35% شارژ بیشتر دریافت کنید.
  • پرداخت صورت حساب (میان دوره / پایان دوره): این قسمت مخصوص مشترکین سیم‌کارت دایمی است. مبلغ کارکرد شما نمایش داده می‌شود.
  • سرویس‌های جاری: می‌توانید سرویس مورد نظر خود مانند تماس‌های از دست رفته، گزارش تماس، راینواز، رومینگ بین‌الملل، کنفرانس تلفنی، انتظار مکالمه، حفظ تماس فعلی و غیره را فعال / غیر فعال نمایید.
  • دوستان و خانواده: سرویس “دوستان و خانواده” این امکان را برای شما فراهم می‌آورد تا با وارد کردن 5 شماره درون شبکه و 2 شماره برون شبکه که بیشترین تماس تلفنی را با آن‌ها دارید، از تخفیف ویژه در تماس‌های صوتی خود بهره‌مند شوید.
  • فروشگاه های رایتل: در این قسمت فروشگاه‌های فعال رایتل به همراه آدرس، ساعت و روزهای کاری نشان داده می‌شود.
  • پرداخت‌های من :فهرستی از تمامی پرداخت‌های شما بابت خرید محصولات یا خدمات رایتل به ترتیب تقدم زمانی نمایش داده می‌شوند.
  • ریز ارتباطات :شما مشترک هر کدام از سیم‌کارت‌های رایتل که باشید، می‌توانید با استفاده از این گزینه، ریز ارتباطات خود را در بازه زمانی مشخص، در قالب فایل PDF از طریق ایمیل ثبت شده در سامانه مدیریت‌حساب/ اپلیکیشن رایتل من، دریافت نمایید.
  • ثبت مشکل: در صورت بروز هرگونه مشکل در رابطه با محصولات و خدمات رایتل، می‌توانید بدون تماس با مرکز خدمات مشتریان، نسبت به ثبت مشکل خود اقدام نمایید.

  همچنین نرم افزار های مدیریتی دیگر را در سایت مشاهده کنید:

  نرم افزار ایرانسل من ویژه مشترکین ایرانسل 

  نرم افزار همراه من ویژه مشترکین همراه اول 

  دریافت کنید
  حجم فایل : 9.5مگابایت نسخه سیستم عامل : 4.0.3 و بالاتر قیمت اپ : رایگان نیازمند روت : خیر
  اسکرین شات ها
  اسکرین شاتی برای نمایش وجود ندارد !
  دسته بندی ها