• ترفند تلگرامی:آموزش جلوگیری از خوانده شدن پیام بعد از ارسال اشتباه در تلگرام

  ترفند تلگرامی:آموزش جلوگیری از خوانده شدن پیام بعد از ارسال اشتباه در تلگرام 1
  انتشار ۹۵/۰۶/۱۷
  بروز شده ۹۵/۰۶/۱۷
  بازدید شده 1691نفر
  نویسنده
  دیدگاه(ها) بدون دیدگاه

  tpm

  ترفند تلگرامی:آموزش جلوگیری از خوانده شدن پیام بعد از ارسال اشتباه در تلگرام

  پست ترفند شماره 1 

  حتما برای شما عزیزان پیش آمده است که یک پیامی را به اشتباه برای شخصی ارسال کرده باشید و برای شما مهم باشد ک شخص پیام شمارا نبیند در این پست قصد داریم تا به شما آموزش دهیم که چگونه پیام به اشتابه ارسال شده را از دید شخص مورد نظر پنهان کنیم .بخش جدید ترفند ها سعی دارد تا مطالب جدید را از کانال های مختلف برای شما جمع آوری کند تا اطلاعات شما نسبت به این گونه موارد بالا برود با اندروید استار همراه باشید 🙂

  ?به سه روش این کار امکان پذیر است :

  ✅شیوه اول؛ برای این که مدیریت کاملی روی چت های خود داشته باشید، بهترین راه استفاده از secret chat است، برای این منظور لازم است حتما از نسخه موبایلی تلگرام استفاده کنید. ابتدا به بخش تنظیمات رفته و گزینه New Secret chat را انتخاب کنید. سپس شخصی که میخواهید برای او چیزی بنویسید را انتخاب کنید. بعد از این که پیام ها را ارسال کردید این امکان به شما داده خواهد شد که هر پیغامی که دوست نداشتید او بخواند را به صورت عادی پاک کنید و در حالی که پیام ها از گوشی شما پاک می شود، فرد مورد نظر هم دیگر در گوشی خودش این پیغام ها را مشاهده نخواهد کرد.

  ✅شیوه دوم؛ اگر به صورت اشتباهی پیغامی را فرستاده اید و پیام به سرور رسیده است و یک تیک خورده است و خوشبختانه طرف مقابلتان آنلاین نیست یا هنوز پیام شما را نخوانده است دیگر نمی توان با روش اول کاری از پیش برد. همانطور که میدانید در تلگرام قابلیت پاک کردن پیام بعد از ارسال وجود ندارد و پیغام شما پس از ارسال برای طرف مقابل در سرورهای تلگرام باقی خواهد ماند و پس از آنلاین شدن وی نمایش داده میشود.

  ♦️ راه این است که جلوی خوانده شدن پیام را بگیریم که این امر هم به شانس و سرعت عملتان بستگی دارد برای این کار باید آن شخص را قبل از آنلاین شدن وی بلاک کنید و از دریافت و خواندن پیغام اشتباه توسط او جلوگیری کنید. اما به این نکته توجه داشته باشید که حتما باید منتظر بمانید فرد آنلاین شود و پس از آن او را از بلاک در بیاورید و به این صورت پیغام ارسال شده اشتباه برای او نمایش داده نمیشود.

  ✅شیوه سوم: همان طور که می دانید امکان ادیت پیام ارسال شده به تازگی به تلگرام اضافه شده است اگر شخص مورد نظر هنوز پیام را نخوانده است بهتر است سریعا با کلیک بر روی پیام ارسال شده و زدن ادیت چند شکلک جایگزین آن کنید ویا یک نقطه قرار دهید ?

  دسته بندی ها