• دانلود بازی xaravan 0.36Beta استراتژیک ایرانی زاراوان برای اندروید

  دانلود بازی xaravan 0.36Beta استراتژیک ایرانی زاراوان برای اندروید 1
  انتشار ۹۵/۰۷/۰۹
  بروز شده ۹۵/۰۷/۰۹
  بازدید شده 2199نفر
  نویسنده
  دیدگاه(ها) بدون دیدگاه

  xaravan

  دانلود بازی xaravan 0.36Beta استراتژیک ایرانی زاراوان برای اندروید

  بازی استراتژیک ایرانی با طراحی بسیار جذاب و اعتیاد آور 

  پیشنهاد اندروید استار به علاقمندان به بازی های استراتژیک 

  xaravan 0.36Beta|زاراوان نام یک بازی جذاب ایرانی در سبک استراتزیک می باشد که در مدت کوتاهی از عرضه این بازی توانسته است سرو صدای زیادی را در رسانه ها ایجاد کند همانطور که گفته شد سبک این بازی استراتژیک می باشد و میتوان آنرا رقیب بازی کلش آف کلنس دانست اما میتوان گفت شخصیت های ایرانی این بازی میتواند شمارا شگفت زده کند زیرا بسیار جذاب طراحی شده اند و هرکدام از آنها دارای قدرت خاصی می باشد و کار بخصوصی را انجام می دهند برخلاف بازی کلش آف کلنس یا بهتره بگم دیگر بازی های استراتژیک در این بازی شما باید دوتا نقشه را مدیریت کنید یکی نقشه داخلی و دیگری نقشه خارجی که نقشه خارجی اولین مکانی است که دشمن میتواند سریعا به آن آسیب برساند پس سرباز هایتان را در جای مناسب قرار دهید دیگر ویژگی این بازی که نکته مثبتی می باشد این است که شما بعد از حملاتی که انجام داده اید اگر سربازی از شما زنده مانده باشد به سرباز خانه های شما باز می گردد. هم اکنون میتوانید جدید ترین نسخه بازی زاراوان را از اندروید استار دانلود کنید و لذت ببرید. شاد باشید 🙂

  ویژگی های بازی ایرانی زاراوان :

  داشتن دو نقشه مجزای داخل و خارج دهکده برای اولین بار در جهان. حمله آزمایشی. ارتقای ساختمان ها به صورت شخصی سازی- تنوع در کاراکتر- شبیخون- تجارت و فروش محصولات- اتحاد- تله اسیر کننده- زندان- برج قهرمان پروری- حمله دو مرحله ای- هم پیمانی با بومیان قلمرو- جادو های شگفت انگیز-سکه مجانی مخفی- نبرد هر دو طرف آنلان (رونمایی این قسمت در فاز سوم )و ده ها امکان فوق العاده دیگر بخشی از این بازی زیبا می باشد.

  معرفی شخصیت های بازی زاراوان :

  1_ کارگر ساده:

  4

  این مرد یکی از ساده ترین، بی خیال ترین اهالی دهکده است، تنها کاری که می تواند انجام دهد ساختن است که استعداد زیادی نیز در آن دارد. پدرش مثل خودش کارگر بود، زمان او فرزندان طبقه کارگر اجازه نداشتند به مکتب بروند ولی به واسطه کمکی که در ساختن عبادتگاه دهکده کرده بود به سفارش ریش سفید او را در مکتب پذیرفته بودند، در طی پنج سال مکتب، فقط حرف الف و ب را یاد گرفته بود این بود که از مکتب اخراج و به شغل آبا و اجدادی خود برگشت.

  2_سرباز کماندار: سربازی سریع و چلاک دارای استعداد بی نظیر در تیرازندازی

  5

  در زمان های قدیم دختری تیز و چالاک در یک خانواده کشاورز به دنیا آمد که از همان ابتدا استعداد بی نظیری در تیر اندازی از خود نشان می داد، علیرغم مخالفت پدر و مادرش و به توصیه ریش سفید نزد یکی از قهرمانان دهکده به آموزش فنون جنگاوری و تیر اندازی پرداخت و چندی نگذشت که سرآمد کلیه تیراندازان دهکده گردید بطوریکه تیرهای او بر قلب اهداف خیلی دور می نشست. در یکی از جنگ ها که دهکده توسط سربازان دشمن محاصره شده بود، شاه بزرگ برای حفظ جان اهالی، تن به سازش با دشمنان قبیله داد و برای تعیین قلمرو قبیله، مقرر می شود تیراندازی از اهالی تیری را به سمت کوه بزرگ پرتاب نماید و محل افتادن آن تیر قلمرو قبیله باشد و باز به پیشنهاد ریش سفیدان این دختر برای این امر خطیر انتخاب می شود که نهایتا با پرتاب یک تیر قلمرو قبیله را فرسخها ارتقا می دهد و برای همیشه در دل اهالی جاودانه می ماند.

  3_پادشاه: پادشاهی با لیاقت و تسلیم ناپذیر در برابر مشکلات

  6

  اصلا قرار نبود پادشاه باشد، زمانیکه مادرش دختر شاه بزرگ آبستن بود خوابی دید که از آن برآشفت پیشگویان گفتند: “دخترت پسری بیاورد که جای تو را خواهد گرفت.” و پادشاه، زمان به دنیا آمدن این فرزند به یکی از سرداران دستور داد که طفل را در جنگلی پر از حیوانات وحشی رها سازد و این اتفاق رخ داد، از قضای روزگار یکی از اهالی قبیله که برای شکار رفته بود این فرزند را پیدا کرد و آن را هدیه خداوند نامید، چرا که روز قبل همسرش فرزندی مرده به دنیا آورده بود، و این چنین این فرزند، در قبیله بزرگ شد و مسیر های رشد را پی در پی پیمود تا در فرصتی مناسب بعد از مرگ پادشاه، به پادشاهی برگزیده شد. قوانینی را مصوب، و اقداماتی را انجام داد که امروز همه افراد قبیله، به خاطر آنها شکرگزار هستند از جمله : • ساخت سد برای اولین بار جهت امور کشاورزی • منحل کردن قانون برده داری • تعیین بیمه

  4_ریش سفید: بزرگ و راهنمای افراد قبیله

  7

  ریش سفید دارترین فرد قبیله به اندیشه است که در زمان صلح و آرامش، عهده دار آموزش خواندن و نوشتن به فرزندان قبیله می باشد و در زمان آسیب ها و بلا های آسمانی، دعای او راه گشای مشکلات است و در زمان جنگ، تدابیر او کلید پیروزی و حفظ قلمرو است. او اولین فرزند خانواده بود که در صدها جنگ شرکت داشته و اکنون که به سن کهولت رسیده در میان قبیله دارای احترام و منزلت خاصی است. از کارهای مهم او می توان به اختراع یک بازی برای ایام فراغت اهالی بنام تخته نرد نام برد او معتقد است ریش سفیدان، زنجیر ارتباط نسل ها هستند و خاندان بدون ریش سفید، گذشته ای کم رنگ دارند و آیین های به جای مانده، به هزار گونه، تفسیر می شود.

  5_سرباز شمشیرزن : به جنگ آوری زبان زد و در شمشیرزنی خبره

  8

  از کودکی علاقه ی خود را به شمیرزنی و حضور در میدان نبرد به همگان اعلام می کرد و در بین اهالی دهکده آینده روشنی برای او پیش بینی شده بود. در دوران جوانی نزد رستم ، قهرمان دهکده به یادگیری فنون جنگ آوری پرداخت و پیشرفت چشم گیری داشت به طوری که قهمان دهکده شمشیر خود را به او هدیه داد. در سال های نه چندان دور و در دوران بزرگسالی نیز در جنگ ها دلاورانه جنگید و مهارت او در شمشیرزنی زبان زد خاص و عام گردید.

  6_همسر کارگر: همسری کدبانو و شهروندی مسئولیت پذیر

  10

  این کد بانو نخستین وظیفه اش رسیدگی به خواهشات کودکان قد و نیم قد بوده و ثانیاً چای همسر را با عجله آماده می سازد و در گام بعدی برای پختن غذای شب آماده می گردد. پس از صرف غذا، ماده کمک به کار خانگی کودکان آغاز شده و سپس از کار خانگی، زمان آماده ساختن کودکان در بسترهایشان فرا می رسد، همین که کودکان آرامیدن نوبت سرویس دهی به مرد منزل می رسد. هنرهایی که دارد او را در دهکده مشهور کرده است بافتن فرش و بافتن لباس، پختن غذا های خوشمزه از سایر هنر های اوست.

  7_رستم: قهرمانی قدرتمند و مایه افتخار اهالی دهکده

  12

  رستم به دلیل جثه بزرگش هنگام تولد کاملا متفاوت با دیگر اهالی دهکده به دنیا آمد و از همان کودکی زور و بازویش با بزگسالان نیز برابری میکرد. جنگ آوری و به دست آوردن مهارت های جنگی را از همان کودکی نزد پدر خود آموخت تا جایی که در دوران جوانی با حضورش در نبردهای مختلف باعث ایجاد رعب و وحشت میان سپاهیان دشمن میشد.

  8_بالون: یکی از پر قدرت ترین نیروهای هوایی

  13

  ریش سفید دهکده که پس از سال ها مطالعه در نهایت موفق به،به پرواز در آوردن این وسیله شد تعدادی از اهالی دهکده را به استخدام خود در آورد و از آن به بعد از این وسیله در نبردها استفاده کرد که پیروزی های زیادی را نیز به همراه داشت.

  8_مرد مکانیکی : فردی با اراده و سرسخت

  14

  این فرد که در یکی از جنگ ها آسیب شدیدی به پاهایش وارد شده بود و بر خلاف میلش دیگر نمی توانست در جنگ ها حضور پیدا کند. روزی فکری به ذهنش رسید و شروع به ساخت وسیله ای کرد که پس از چندین ماه همه را متعجب کرد و او با اهرم قدرتمندی که فقط توسط دستانش هدایت میشد دوباره پیروزمندانه و سربلند به میدان نبرد بازگشت.

  9_تخریب کننده ی دیوار : دستاوردی بی نظیر

  15

  این وسیله که فقط به قصد تخریب دیوارهای دشمنان ساخته بود و به علت اینکه نمی دانستند چگونه آنرا کنترل کنند در انبار نگهداری میشد. در یکی از روزها به پیشنهاد ریش سفید از اکسیر جادویی برای به پرواز در آوردن آن استفاده کردند که البته موفق نیز شدند و از آن پس موفقیت های زیادی در میدان نبرد به دست می آوردند.

  10_گاو وحشی: قدرتمند و جان سخت

  16

  پس از تلاش های پی در پی اهالی دهکده برای رام کردن حیوانات وحشی که به سرانجامید ، ریش سفید دهکده با درایت خود نظری داد مبنی بر اینکه از حیوانات رام شده می توانیم در میدان های جنگ بهره ببریم، این ایده مورد استقبال همگان قرار گرفت و تایید شد و به این صورت است که این حیوان در میدان نبرد نقش آفرینی میکند.

  دسته بندی ها