آموزش بازی براول استارز Brawl Stars ( انجام بازی به صورت تیمی) بخش اول

آموزش بازی براول استارز Brawl Stars ( انجام بازی به صورت تیمی) بخش اول

آموزش بازی براول استارز Brawl Stars ( انجام بازی به صورت تیمی) بخش اول

آموزش براول استارز

آموزش بازی براول استارز بخش اول

معرفی کلی بازی برول استارز

آموزش بازی براول استارز به صورت گروهی

براول استارز یکی از پر طرفدارترین بازی های شرکت سوپر سل می باشد. در این بازی شما با قهرمان ها و مپ هایی روبه رو خواهید شد که هر کدام ویژگی خاص مربوط به خود را دارند. تنوع در مپ ها و شخصیت ها باعث جذابیت برول استارز شده زیرا هر کدام از بازیکن ها ویژگی های خاصی دارند و منحصر به فرد هستند. شما میتونید با باز کردن جعبه یا پرداخت جم اونارو بخرید. این که چه زمانی قهرمانان بازی برای شما فعال خواهند شد برخی بستگی به تعداد جام های شما دارد و برخی بر اساس لول یعنی هرچه شما لول بالاتری داشته باشید شانس بیشتری برای پیدا شدن قهرمان در جعبه ها دارید.

آموزش بازی براول استارز:

آموزش براول استارز

پس از وارد شدن به بازی در قسمت بالای صفحه تعداد الماس ها و سکه ها و تیکت ها و استار پوینت ها را میتوانید مشاهده کنید.

باکس آبی رنگ موجود در سمت چپ تصویر پایین : با هر بار بازی شما تعدادی توکن دریافت خواهید کرد. اگر تعداد توکن های شما به صد عدد برسد میتوانید این جعبه را باز کنید و از جوایز آن استفاده کنید.

باکس بنفش رنگ موجود در سمت چپ تصویر پایین :با اولین برد شما در زمین های جدید که معمولن هرروز یکبار تغییر خواهند کرد شما یک استار توکن دریافت میکنید اگر استار توکن هاتون به 10 تا برسه به شما یک (big box) بیگ باکس خواهد داد این جعبه ها به شما جاییزه میدهند و حتی ممکن است قهرمان جدیدی دریافت کنید.

آموزش براول استارز

مپ های بازی :

1-یکی از این زمین ها GEM GRAB هست که در این زمین تیم ها به صورت سه به سه مقابل یک دیگر قرار خواهند گرفت یعنی شما دو یار دیگر خواهید داشت، از وسط زمین الماس هایی خارج خواهد شد شما باید به همراه هم تیمی های خود حریف را از بین ببرید و الماس ها را بردارید درصورتی که مجموع الماس های برداشته شده توسط شما و یارانتان به 10 برسد و بتوانید به مدت 15 ثانیه الماس ها محافظت کنید برنده بازی خواهید شد.

2-در مپ SHOWDOWN شما 10 نفر هستید شما باید سعی کنید هر 9 شرکت کننده رو برکنار کنید تا نفر اول شوید.

3- مپ BRAWL BALL بسیار شبه به بازی فوتبال می باشد در این بازی هم تیم ها به صورت سه به سه رو به روی یکدیگر قرار میگرند. شما باید سعی کنید توپ را برداشته و به حریف گل بزنید در این بین بقیه هم تیمی ها باید از شما محافظت کنند تا به دروازه حریف برسید.

4-مپ BOSS FIGHT , در این مپ شما 3 نفر هستید و باید ربات های عصبانی را از بین ببرید.

5-مپ HEIST, در این مپ تیم ها به صورت سه به سه رو به روی یکدیگر قرار خواهند گرفت در انتهای دو طرف زمین باکس بزرگی قرار دارد که پر از الماس هست و هر تیمی بتوانید این باکس را از بین ببرد برنده بازی خواهد شد.

 

آموزش بازی براول استارز

(shop) فروشگاه:

برای گرفتن شخضیت ها یا پوسته های جدید باید وارد قسمت فروشگاه(shop) شوید. در این قسمت با پرداخت الماس یا star points میتونید شخصیت و پوسته های جدیدی که بهتون پیشنهاد میکنه رو بخرید.

آموزش انجام بازی براول استارز به صورت گروهی:

 آموزش بازی براول استارز

برای انجام بازی با دوستان و یا سایر افراد میتوانید همانند تصویر بالا بر روی تصویر زره بین کلیک کنید تا بتوانید این بازی جذاب را به صورت گروهی با دوستان خود انجام دهید و لذت ببرید.

آموزش بازی براول استارز

خب حالا وقت آن رسید تا یک تیم ایجاد کنید و همراه دوستان خود این بازی جذاب را انجام دهید براول استارز امکانات خوبی را فراهم کرده تا بتوانید خیلی راحت با دوستان خود بازی کنید. همانند تصویر بالا بر روی شکلک خندان سبز رنگ کلیک کنید.

آموزش بازی براول استارز

بر روی create team code کلیک کنید تا تیم شما ساخته شود شما میتوانید به صورت دستی دوستانتان را اضافه کنید و یا آنها را به گروه اضافه کنید.

آموزش بازی براول استارز

در قسمت چت میتوانید باهم گفتگوی دوستانه داشته باشید. یه سری کلمات آماده هم تو این قسمت وجود دارد که گفتگو را برای شما آسان تر خواهد کرد و میتوانید از این کلمات پیشفرض استفاده کنید .برای خارج شدن از تیم گزینه leave رو فشار بدید.

در این آموزش از براول استارز شما به طور کلی با ویژگی های بازی براول استارز آشنا خواهید شد و میتوانید به صورت گروهی(تیمی) با دوستان خود بازی کنید.

نظرات 1

  1. کیان گفت:

    من چطوری باید الماس بگیرم☹

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *