» دانلود چیلیوری Chilivery 3.5.5 سفارش آنلاین غذا در 22 شهر

دانلود چیلیوری Chilivery 3.5.5 سفارش آنلاین غذا در 22 شهر

دانلود چیلیوری Chilivery 3.5.5 سفارش آنلاین غذا در 22 شهر

دانلود چیلیوری Chilivery 3.5.5 سفارش آنلاین غذا در 22 شهر

دانلود چیلیوری

دانلود چیلیوری سفارش آنلاین غذا از 22 شهر ایران

نمایش منو رستوران ها همراه با تصاویر

چیلیوری نام نرم افزاری است که به شما کمک میکند بدون خارج شدن از خانه به راحتی با چند کلیک غذای مورد علاقه خود را سفارش دهید و  در منزل تحویل بگیرید. شما میتوانید بر اساس محل زندگی خود نزدیک ترین رستوران ها را در نرم افزار چیلیوری در دسترس داشته باشید علاوه بر اینکه میتوانید تصاویر غذا ها را در چیلیوری مشاهده کنید با خواندن نظرات کاربران میتوانید از کیفیت غذای ارسالی توسط رستوران مطلع شوید. پشتیبانی چیلیوری آماده رفع مشکلات و پاسخگویی به سوالات شما هستند در صورت بروز هر مشکلی نگران نباشید با پشتیبانی چیلیوری میتوانید تمامی مشکلا سفارش دریافتی را برطرف کنید. چیلیوری در 20 ساعت از شبانه روز به ارائه خدمات میپردازد و هر زمان که نیاز داشته باشید میتوانید غذای مورد علاقه خود را سفارش دهی.

ویژگی های چیلیوری:

دسته بندی های متنوع:

با دسته بندی های تعبیه شده در نرم افزار چیلیوری میتوانید هر نوع غذایی که دوست دارید از دسته های فست فود ، سنتی و… تنها با چند کلیک غذای مورد علاقه خود را تهیه کنید.

امتیاز دهی :

هر کاربر بعد از خرید میتواند به غذای خریداری شده امتیاز دهد این کار باعث میشود رستوران های بی کیفیت مشخص و کاربران دیگر از آنها خرید نکنند پس حتما هنگام خرید امتیاز رستوران هارا مشاهده کنید.

نظرات :

یکی از بخش های مهم هنگام خرید بخش نظرات میباشد که با مطالعه نظرات مردم شما میتوانید بهترین امکان را انجام دهید.

تنوع پرداخت :

چیلیوری همانند سایر نرم افزار ها از کیف پول مجازی برخوردار است شما میتوانید با شارژ حساب خود به راحتی از طریق کیف پول چیلیوری اقدام به پرداخت هزینه غذا کنید.

از روش های دیگر میتوان به پرداخت آنلاین اشاره کرد که شما بعد از خرید به درگاه پرداخت هدایت خواهید شد و سپس خرید خود را تکمیل خواهید کرد.

روش سوم پرداخت درب منزل است که بعد از رسیدن غذا به دست شما میتوانید هزینه را به پیک تحویل دهید.

دانلود چیلیوری به شما کمک میکند تا بتوانید به راحتی با چند کلیک غذای مورد علاقه خود را سفارش دهید و در وقت و هزینه ها صرفه جویی کنید.

  • برچسب ها: ,
  • نظرات 0

    دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *