» دانلود بازی Driving School Sim 1.0.5 شبیه ساز رانندگی با جزئیات دقیق برای اندروید

دانلود بازی Driving School Sim 1.0.5 شبیه ساز رانندگی با جزئیات دقیق برای اندروید

دانلود بازی Driving School Sim 1.0.5 شبیه ساز رانندگی با جزئیات دقیق برای اندروید

دانلود بازی Driving School Sim 1.0.5 شبیه ساز رانندگی با جزئیات دقیق برای اندروید

بازی Driving School Sim

بازی Driving School Sim شبیه ساز راننندگی  

بازی شبیه ساز رانندگی با جزئیات بسیار دقیق برای اندروید

بازی Driving School Sim یک بازی شبیه ساز رانندگی بسیار جذاب است که توسط Ovidiu Pop ساخته و برای گوشی های اندروید منتشر شده است. همچیز در این بازی با دقت در نظر گرفته شده است تا طبیعی و همانند رانندگی واقعی به نظر برسد این بازی تا کنون توانسته است امتیاز 4.4 از 5 و بیش از 1 میلیون نصب فعال دریافت کند که برای یک بازی شبیه ساز رانندگی نمره بسیار خوبی می باشد و نشان از کفیت بالا و جذاب بودن بازی Driving School Sim است.

همانطور که گفته شد  Driving School Sim یک شبیه ساز رانندگی بوده در این گیم همه جزئیات در نظر گرفته شده تا گیمر حس یک رانندگی جذاب را داشته باشد شما میتوانید در این بازی راهنما بزنید ، دنده عوض کنید و اگر از ماشین غیر اتوماتیک استفاده کردید کلاج بگیرید این ویژگی در کمتر بازی ماشین سواری دیده بودیم که حالا Driving School Sim این امکان را فراهم کرده تا همچیز طبیعی باشد. در این بازی جذاب شما میتوانید در مسابقات هم شرکت کنید و امتیاز و پول بگیرید تا ماشن خود را اسپورت کنید تمامی قابلیت های شخصی سازی در این بازی فراهم شده است تا شما ماشین های مورد علاقه خود را به سبکی که دوست دارید طراحی کنید. 

نمای داخلی ماشین از داشبورد بسیار طبیعی بوده و تمامی جزئیات ماشین ها رعایت شده است. در  Driving School Sim ماشین های روز دنیا قرار گرفته اند و شما میتوانید هرکدام را که دوست دارید سوار شوید.فراموش نکنید که در این بازی باید قوانین رانندگی را رعایت کنید.

ویژگی های بازی Driving School Sim شبیه ساز رانندگی اندروید :

 1. شبیه سازی بسیار دقیق ماشین ها
 2. تجربه یک رانندگی واقعی
 3. جزئیات دقیق خیابان ها
 4. گرافیک جذاب
 5. قابلیت مسابقه آنلاین
 6. امکان شخصی سازی ماشین ها
 7. محیط گرافیکی زیبا
 8. بیش از 150 خودرو
 9. امتحانات رانندگی
 10. نقشه های متنوع
 11. حالت مسابقه
 12. حالت یادگیری
 13. حالت بازی گروهی
 14. و دیگر ویژگی هایی که با نصب بازی آشنا خواهید شد.

نصب بازی:

توجه : کاربران عزیز توجه داشته باشید  Driving School Sim شبیه ساز رانندگی دیتا دار بوده و جهت راحتی شما عزیزان دیتای این بازی با فایل نصبی ادغام شده شما میتوانید با نرم افزار مخصوص XAPK installer به راحتی با چند کلیک این بازی را نصب کنید لینک دانلود بازی و نرم افزار هر دو در ادامه قرار گرفته است و میتوانید همراه با آموزش به آسانی این بازی را نصب کنید.

 • برچسب ها: , , , ,
 • نظرات 0

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *