» دانلود نرم افزار افزایش سرعت اینترنت Net Optimizer 1220 برای اندروید

دانلود نرم افزار افزایش سرعت اینترنت Net Optimizer 1220 برای اندروید

دانلود نرم افزار افزایش سرعت اینترنت Net Optimizer 1220 برای اندروید

دانلود نرم افزار افزایش سرعت اینترنت Net Optimizer 1220 برای اندروید

دانلود نرم افزار افزایش سرعت اینترنت

دانلود نرم افزار افزایش سرعت اینترنت Net Optimizer 1220 برای اندروید

مناسب برای کاهش پینگ هنگام بازی

یکی از مشکلات رایج کاربران هنگام اتصال به اینترنت کاهش سرعت یا کندی آن هنگام باز کردن صفحات وب و… میباشد و یا مشکلات پینگ یکی از رایج ترین مشکلات گیمر ها به خصوص در ایران در هنگام بازی ها میباشد. همیشه مشکل سرعت از طرف اپراتور نیست گاهی تغییر DNS میتواند به خوبی تغییرات چشم گیری را در سرعت و پینگ ایجاد کند نرم افزار Net Optimizer به شما کمک میکند تا بر اساس اینترنتی که دارید به بهترین DNS متصل شوید تا سرعت اینترنت شما افزایش پیدا کند و اوضاع پینگ بهتر شود نسخه ای از برنامه که در سایت قرار دادیم نسخه کامل بوده و شما به همه امکانات دسترسی خواهید داشت .

نرم افزار افزایش سرعت اینترنت از تمامی سرویس های DNS معروف و محبوب پشتیبانی میکند و به صورت خودکار میتواند بهترین را بر اساس اینترنت شما انتخاب کند.

ویژگی های نرم افزار افزایش سرعت اینترنت:

پیدا کردن سریع بهترین DNS جهت اتصال یکی از ویژگی های مهم نرم افزار افزایش سرعت اینترنت میباشد از دیگر ویژگی ها بهنیه بودن برای تمامی اتصال های رایج از جمله 3G / 4G / 5G و Wifi می باشد.

کاهش پینگ ویژه گیمر ها که هنگام بازی های آنلاین با مشکلات پینگ بخصوص در ایران دستوپنجه نرم میکنند.

نرم افزار افزایش سرعت اینترنت چگونه کار میکند؟

این برنامه با اتصال به بهترین DNS این امکان را فراهم میکند تا داده ها از سریع ترین مسیر ممکن ارسال و دریافت شوند همین امر سبب  می شود تا سرعت اینترنت شما افزایش پیدا کند و همچنین پینگ شما کاهش یابد.

به گفته سازنده براساس آزمایشات انجام شده این برنامه 132.1 درصد باعث افزایش سرعت شده است

نرم افزار افزایش سرعت Net Optimizer توانسته است امتیاز 4.5 از 5 را از کاربران گوگل پلی دریافت کند و بیش از یک میلیون نصب فعال داشته باشد این نشان دهنده کیفیت بالا نرم افزار است در ادامه میتوانید نسخه کامل این برنامه را از اندروید استار دانلود کنید و لذت ببرید لطفا تجربه کار خود با این برنامه را در ادامه برای ما کامنت کنید.

  • برچسب ها: , , ,
  • نظرات 0

    دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *