cool hit counter

متن نگار (عکس نوشته ساز)

متن نگار (عکس نوشته ساز)
  • رای: 45
  • نظر: 0
محبوبیت 80% 80%

اسکرین شات ها

متن نگار (عکس نوشته ساز)متن نگار (عکس نوشته ساز)متن نگار (عکس نوشته ساز)متن نگار (عکس نوشته ساز)

دانلود متن نگار

دانلود متن نگار نرم افزار ساخت عکس نوشته 

بهترین نرم افزار ساخت عکس نوشته

فونت ها و امکانات بی نظیر فارسی

متن نگار نام نرم افزاری است که به شما کمک میکند تا بتوانید عکس نوشته های بسیار جذاب بسازید. اندروید استار اولین سایتی بود که این نرم افزار را به کاربران اندرویدی معرفی کرد در همان ابتدا این نرم افزار امکانات بسیاز جذاب و شگفت انگیزی داشت حال با گذشت زمان امکانات بیشتری به متن نگار اضافه شده است و آنرا به یک نرم افزار کامل در زمینه ساخت عکس نوشته های فارسی تبدیل کرده است امکانات متن نگار بسیار کامل بوده و نظر هر شخصی را به خود جلب میکند.

شما میتوانید با استفاده از فونت های فارسی موجود در نرم افزار عکس نوشته های زیبا بسازید و با استفاده از قابلیت های ادیت متن نوشته خود را به یک نوشته بسیار زیبا تبدیل کنید در ادامه بیشتر با متن نگار آشنا خواهید شد با اندروید استار همراه باشید.

به گفته سازنده متن نگار تا کنون بیش از 1750000 نصب فعال دارد که برای یک نرم افزار ایرانی این تعداد نصب نشان دهنده کیفیت بالای متن نگار میباشد. این نرم افزار به زبان های مختلف ارائه شده است.

ویژگی های دانلود متن نگار:

دانلود متن نگار

بعد از نصب متن نگار شما با تصاویر بالا رو به رو خواهید شد، ابتدا از شما میپرسد که میخواهید با چه زبانی از برنامه استفاده کنید بر اساس نیاز میتوانید از بین گزینه های موجود انتخاب کنید. ویژگی های دیگری نیز موجود است که میتوانید آنهارا فعال یا غیر فعال کنید. در صفحه اصلی بخش های مختلفی وجود دارد که به آنها اشاره خواهیم کرد.

دانلود متن نگار

صفحه اصلی یک اسلایدر دارد که معمولا اطلاع رسانی ها و تبلیغات برنامه در آنجا قرار میگیرد در پایین تر دکمه ای وجود دارد با نام متن نگار جدید که شما را به صفحه ساخت عکس نوشته هدایت میکند و شما برای ساخت عکس نوشته باید روی متن نگار جدید کلیک کنید.

دانلود متن نگار

در بخش بعدی شما با ایکن های بالا رو به رو خواهید شدکه هرکدام امکانات جالبی را در اختیار شما قرار می دهد. بخش برترین ها شما را با کار های ساخته شده توسط دیگران آشنا میکند و میتوانید با مشاهده این بخش ایده بگیرید.

در بخش جامدادی ابزار ها و طرح های جالبی برای دانلود قرار گرفته است و شما میتوانید برای ساخت عکس نوشته های زیبا از ابزار های موجود در بخش جامدادی استفاده کنید.

بخش پروژه هم عکس نوشته های ساخته شده توسط شما را نمایش میدهد و یا ابزار های دانلود شده در بخش جامدادی را میتوانید مشاهده کنید.

دانلود متن نگار

در انتهای صفحه اصلی با تصویر بالا رو به رو خواهید شد. بخش تصاویر ، عکس نوشته های ساخته شده توسط شما را نمایش میدهد. یکی از بخش های جذاب متن نگار بخش چالش می باشد در این بخش مسابقات مختلفی توسط متن نگار ایجاد میشود و شما با شرکت در این مسابقات میتوانید برنده جوایزی شوید. بخش اخبار و آموزش به شما این امکان را میدهید از آخرین ویژگی های متن نگار مطلع شوید و اگر استفاده از برنامه را خوب بلد نیستید میتوانید از آموزش های موجود در این بخش استفاده کنید.

دانلود متن نگار

مهمترین بخش متن نگار ساخت عکس نوشته میباشد در این بخش سه ویژگی وجود دارد که هر کدام دارای امکانات کاملی هستند که به شما این امکان را میدهند تا از ویژگی های جذابی برای ساخت عکس نوشته استفاده کنید. برای مثال در بخش متن میتوانید متن های جدید ایجاد کنید و آنها را ویرایش و به یک متن زیبا تبدیل کنید.

در بخش پس زمینه همانطور که از اسم آن مشخص است میتوانید پس زمینه عکس نوشته خود را از گالری و یا از نگارخانه انتخاب کنید تغییر سایز دهید و از افکت های استفاده کنید.

بخش برچسب هم به شما این امکان را میدهد تا بتوانید از ابزار ها و طرح های آماده زیبا برای ساخت عکس نوشته های خود استفاده کنید.

دانلود متن نگار

متن نگار کلیه فونت های جذاب فارسی و انگلیسی را در خود جای داده است همچنین میتوانید فونت های جدیدی را به برنامه اضافه کنید.

دانلود متن نگار به شما این امکان را میدهد تا بتوانید عکس نوشته های بسیار زیبا فارسی بسازید و از فونت ها و عکس های زیبا برای ساخت عکس نوشته استفاده کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *