cool hit counter

نشان

نشان
  • رای: 15
  • نظر: 0
محبوبیت 46% 46%

اسکرین شات ها

نشاننشاننشاننشان

دانلود نشان

دانلود نشان یک دستیار مناسب برای مسافرت ها

دارای نقشه ای دقیق تر از ویز و گوگل مپ!

به جدید ترین نسخه آپدیت شد

داشتن یک  نقشه دقیق میتواند در هنگام مسافرت ها به شما کمک کند تا بهترین مسیر را انتخاب کنید و اشتباهات کمتری داشته باشید مسیریاب نشان نقشه دقیق تری نسبت به ویز و حتی گوگل مپ دارد و به شما کمک میکند تا به صورت دقیق همه نقاط یک شهر را در دسترس داشته باشید ویژگی های متنوع مسیر یاب نشان باعث شده تا کاربران زیادی را جذب خود کند.

اگر قصد مسافرت دارید حتما از نشان برای مسیر یابی استفاده کنید تا با استفاده از زبان فارسی نقشه همچنین سخنگوی فارسی بتوانید بهترین و نزدیک ترین مسیر را برای مقصد خود انتخاب کنید با نشان میتوانید از تمام اتفاقات مسیر پیش رو باخبر شوید البته این نرم افزار نیاز به پیشرفت دارد و امید واریم در اپدیت های بعدی خیلی بهتر و امکانات آن بیشتر شود همل اکنون میتوانید نسخه جدید نشان را از اندروید استار دانلود کنید و لذت ببرید.

نشان چه امکانات ویژه ای دارد؟

نمایش دقیق کوچه ها و خیابان های ایران:

یکی از ویژگی هایی که نشان دارد نقشه ای دقیق و کامل از تمامی کوچه ها خیابان ها و حتی فرعی های شهر های ایران میاشد ویژگی که حتی گوگل مپ هم ندارد شما با نشان میتوانید حتی کوچه های فرعی را نیز به خوبی مسیریابی کنید. دقیق بودن نقشه مهم ترین ویژگی استفاده از یک نقشه میباشد.

نمایش پلاک خانه ها در کلانشهر ها:

حتما تابه حال برای شما پیش آمده که خواستید به خانه شخصی بروید و یا مطب پزشک مقصد شما باشد اما پیدا کردن پلاک میتواند کار زمان بر و وقت گیری برای شما باشد اما نشان این امکان را برای شما فراهم کرده تا روی نقشه پلاک هارا مشاهده کنید و به راحتی مقصد خود را پیدا کنید.

نمایش مراکز خدماتی :

با نصب نشان شما میتوانید نزدیک ترین پمپ بنزین ها،رستوران ها و دیگر مراکز خدماتی ضروری را در دسترس داشته باشید تا هنگام سافرت به راحتی بتوانید به مسر خود ادامه دهید.

ارسال گزارش:

با این امکان نشان نیز همانند ویز به شما کمک میکند تا از اتفاقات افتاده در مسیر مطلع شوید البته هنوز امکانات کمتری نسبت به ویز دارد و این بخش نیاز است امکانات جدیدی اضافه شود. با استفاده از این امکان شما از حضور پلیس و یا تصافات و… مطلع خواهید شد.

نقشه خوان صوتی:

به کمک دستیار صوتی نشان به راحتی میتوانید هنگام مسافرت بدون مشاهده کردن صفحه نمایش مسیر خود را پیدا کنید. به راحتی شمارا راهنمایی میکند تا به مقصد برسید.

هوشمندی تغییر مسیر:

اگر مسیری را اشتباه رفتید اصلا نگران نباشید نشان مسیر جدیدی را فورا برای شما مشخص خواهد کرد.

نمایش طرح ترافیک:

در نشان شما میتوانید مشخص کنید آیا از مسیر طرح ترافیک برای شما مسیر یابی کند ویا خیر این کار به شما کمک میکند تا جریمه نشوید!

مسیر یابی عابر پیاده با حمل و نقل عمومی:

نشان با در اختیار داشتن اطلاعات حمل و نقل عمومی مثل اتوبوس ، مترو و… میتواند به عابرین پیاده کمک کند تا به راحتی با استفاده از حمل و نقل عمومی به مقصد برسند.

نشان و کرونا :

مسیر یاب نشان به تازگی در جدید ترین آپدیت خود سعی کرده است تا مناطقی که برای عابرین پیاده ممکن است پر خطر باشد برا بر روی نقشه نمایش دهد تا بتواند به سلامت کاربران کمک کند.

دانلود نشان به شما کمک میکند تا به یک نرم افزار مسیر یاب ایرانی با نقشه ای کامل و دقیق و ویژگی های جذاب دسترسی داشته باشید.

نشان
دانلود برنامه نشان با لینک مستقیم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *