دانلود پیک نیک PICNIC 3.1.4.1 نرم افزار تغییر آسمان تصاویر

آپدیت
PICNIC - photo filter for sky
  • آپدیت
  • نسخه 3.1.4.1
  • اندروید 75MB
  • دسته
  • رای: 12
  • نظر: 0
محبوبیت 100% 100%

اسکرین شات ها

دانلود پیک نیک

دانلود پیک نیک نرم افزار تغییر آسمان تصاویر

ده ها آسمان جذاب و زیبا

پیک نیک نام یکی از نرم افزار هایی است که در زمینه ویرایش تصاویر به شما کمک میکند تا بتوانید عکس های گرفته شده را به یک اثر بسیار زیبا تبدیل کنید. این نرم افزار کاربردی بیش از 5 میلیون نصب فعال دارد و توانسته امتیاز 4.7 از 5 را از کاربران گوگل پلی دریافت کند که این نشان از کیفیت بالای این نرم افزار است. پیک نیک تعداد زیادی از آسمان ها با حالت های مختلف را برای شما آماده کرده است که به صورت افکت بر روی تصاویر شما قرار میگیرد، پیک نیک به خوبی میتواند آسمان را در تصاویر تشخصی دهد و به کاربر این امکان را بدهد تا با ده ها آسمان ساخته شده و موجود در برنامه بتواند آسمان را تغییر دهد.

آسمان ها همراه با یک افکت بر روی تصویر قرار میگیرند که به طبیعی شدن عکس بسیار کمک میکند. همچنین شما میتونید با استفاده از نوار های تنظیم افکت تصویر خود را به واقعیت نزدیکتر کنید. به طور کلی پیک نیک بهترین عملکرد را برای زیبا شدن تصاویر دارد هم اکنون میتوانید نسخه جدید پیک نیک را از اندروید استار دانلود کنید و لذت ببرید.

ویژگی های نرم افزار پیک نیک:

سادگی و محیط جذاب:

پیک نیک با داشتن یک میحط ساده به کاربر کمک میکند تا بتواند خیلی آسان و با چند کلیک آسمان تصاویر خود را ویرایش کند.

همچنین محیط زیبا برنامه حس خوبی را به کاربر در هنگام استفاده از نرم افزار میدهد.

ده ها افکت زیبا و جذاب:

شما میتوانید از بین آسمان های جذاب یکی را بر روی تصاویر خود قرار دهید این آسمان ها شامل: آسمان ابری ،رویایی ،ستاره ای ، آسمان شب و… می باشد.

دانلود پیک نیک به شما این امکان را میدهد تا بتوانید تصاویر خود را ویرایش کنید و آسمان موجود در تصاویر را با افکت های جذاب و حرفه ای تغییر دهید.

PICNIC - photo filter for sky
دانلود برنامه PICNIC - photo filter for sky با لینک مستقیم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *