cool hit counter

زولا موبایل

زولا موبایل
  • آپدیت
  • نسخه 0.29.1
  • اندروید +9.0
  • دسته
  • رای: 77
  • نظر: 0
محبوبیت 80% 80%

اسکرین شات ها

زولا موبایلزولا موبایلزولا موبایلزولا موبایل

دانلود زولا موبایل

دانلود زولا موبایل Zula Mobile Multiplayer FPS

سر انجام بازی محبوب زولا برای اندروید هم منتشر شد

زولا موبایل نام یکی از بازی های اکشن می باشد که توسط Lokum game که یک شرکت ترکیه ای می باشد به تازگی برای اندروید در گوگل پلی منتشر شده است که در همین مدت کم انتشار توانسته کاربران زیادی را جذب کند و بیش از یک میلیون نصب فعال دریافت کند اما باتوجه به انتشار تازه آن و نسخه اولیه شامل ایراداتی نیز است که همین سبب شده تا کاربران امتیاز 3.9 از 5 را به بازی زولا موبایل در گوگل پلی اختصاص دهند.

زولا یک بازی شوتر اول شخص می باشد که در ابتدا فقط در ویندوز قابل استفاده بود و به تازگی نسخه اندروید آن منتشر شده در این بازی که شباهت زیادی به کانتر دارد مهارت دقت و البته اسلحه خوب حرف اول را در پیروزی ها میزند همچنین این بازی دارای سبک های مختلفی می باشد که شما میتوانید بر اساس سلیقه خود هر کدام را که دوست دارید انتخاب کنید نسخه کامپیوتر زولا از زبان و پول ایرانی به خوبی پشتیبانی میکرد و امید است در ادامه برای زولا موبایل های این اقدام فراهم شود.

کارت ها:

با انجام معموریت ها میتوانید کارت های مخصوص هر فضل را بدست آورید این کارت ها به شما این امکان را میدهد تا امکانات جدیدی را به اسلحه های خود اضافه کنید.

اسلحه ها:

بخش از این اسلحه ها در بازی به صورت رایگان در اختیار شما قرار میگیرند اما اگر اسلحه بهتری میخواهید باید مبارز خوبی باشید و در بازی ها پیروز شوید تا قفل اسلحه ها برای شما باز شود.

سفارشی سازی جذاب:

همانند هر بازی دیگری در این سبک شما میتوانید اسلحه خود را سفارشی سازی کنید پوسته های جدید انتخاب کنید و یا امکانات ویژه برای بهبود عملکرد اسلحه اضافه کنید هزاران امکانات شخصی سازی جذاب در این بخش وجود دارد.

شخصیت ها:

20 شخصیت مختلف در زولا موبایل وجود دارد که میتوانید به دلخواه آنهارا انتخاب کنید.

سیستم ادغام:

در این بخش میتوانید کارت ها و ایتم های باز شده را باهم ترکیب کنید تا شاید کارت یا آیتم مورد نظر را به صورتی شانسی بدست آوردید.

کنترل ها:

برای شخصی سازی کنترل های بازی زولا موبایل همچیز را در اختیا شما گذاشته است کلید ها را در جای مناسب قرار دهید تا بهترین عکسل العمل را داشته باشید.

بازی با دوستان :

شما میتوانید دوستان خود را از طریق فیسبوک یا QR کد به حساب خود اضافه کرده و در بازی های همگروهی شوید.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *