» دانلود دیوار divar 11.2.4 نرم افزار خرید و فروش اجناس دست دوم و نو

دانلود دیوار divar 11.2.4 نرم افزار خرید و فروش اجناس دست دوم و نو

دانلود دیوار divar 11.2.4 نرم افزار خرید و فروش اجناس دست دوم و نو

دانلود دیوار divar 11.2.4 نرم افزار خرید و فروش اجناس دست دوم و نو

دانلود دیوار

دانلود دیوار نرم افزار خرید و فروش اجناس نو و دست دوم

رایگان آگهی فروش وسایل خود را در دیوار قرار دهید.

امکان ارسال آگهی رایگان

دیوار نرم افزاری است که کاربران میتوانند اجناس نو و دست دوم خود را در آن برای فروش قرار دهند ویا کالایی را از دیوار خریداری کنند. تمامی کالاهای فروشی در دیوار توسط مردم بارگزاری شده است و دیوار فروشنده آن نیست. دیوار فقط برای فروش کالا نیست امروزه میتوان خانه ، زمین و … را در دیوار برای فروش قرار داد البته دیوار امکان قرار دادن آگهی استخدامی نیز دارد و شما میتوانید کسب و کار خود را توسعه دهید. امروز میلیون های آگهی در سایت دیوار وجود دارد و ایرانی ها از سراسر کشور از خدمات این سایت استفاده میکنند.

دیوار همانند روزنامه نیاز مندی های قدیم است که حالا به شیوه مدرن و البته رایگان تبدیل شده است. از دیگر ویژگی های این برنامه پشتیبانی از تمامی شهر ها می باشد و کاربران سراسر ایران میتوانند با خیال آسوده از آن استفاده کنند.

ویژگی های دیوار :

امکان ثبت آگهی در دسته های مختلف:

شما میتوانید هر کالایی را در دسته مربوط خود در دیوار برای فروش قرار دهید این کار باعث میشود خریدار بتواند به راحتی محصول مورد نیاز خود را پیدا و خریداری کند.

همچنین شما میتوانید اگهی های استخدامی خود را جهت توسعه کسب و کار خود را به صورت رایگان در دیوار ثبت کنید.

امکان چت با آگهی دهنده:

با استفاده از این امکان شما میتوانید علاوه بر مشاهده اطلاعات تماس آگهی دهنده با او در نرم افزار دیوار نیز گفتگو کنید و خرید خود را انجام دهید.

اضافه شدن حالت شب:

حالت شب ویژگی است که امروزه به اکثر وب سایت ها و نرم افزار ها اضافه شده است با این امکان هنگامی که نور محیط کم است شما با فعال کردن آن میتوانید کمتر به چشم خود آسیب برسانید.

امکان نردبان آگهی:

اگر فوری میخواهید کالایی را بفروشید این امکان به شما کمک میکند تا با هزینه اندکی اگهی خود را به بالاترین سطح سایت ببرید تا بازدیدکنندگان آگهی شما را مشاهده کنند.

دانلود دیوار به شما کمک میکند تا به راحتی اجناس دست دو و نو خود را در این نرم افزار به فروش قرار دهید و یا کالای مورد نیاز خود را خریداری کنید.

  • برچسب ها: , ,
  • نظرات 0

    دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *