دانلود گاجینو Gajino 2.2.4 نرم افزار آموزشی دانش آموزان گاج

آپدیتآنلاین
Gajino
  • آپدیت
  • نسخه 2.2.4
  • اندروید 5.0+
  • دسته
  • رای: 34
  • نظر: 0
محبوبیت 73% 73%

اسکرین شات ها

GajinoGajinoGajinoGajino

دانلود گاجینو

دانلود گاجینو نرم افزار آموزشی انتشرات گاج

ویژه کنکور، متوسطه دوم، متوسطه اول و دبستان

گاجینو نام یکی از نرم افزار های آموزشی ساخته شده توسط انتشارات محبوب گاج می باشد که ما قبلا در اندروید استار برای شما گاج مارکت را نیز معرفی کرده بودیم که یکی از بهترین نرم افزار ها در زمینه خرید کتاب های کمک آموزشی و خرید لوازم و التحریر میباشد. امروزه گاج با گسترش تلفن های هوشمند و اینترنت بستری را برای همه پایه های تحصیلی فراهم آورده است تا با هزینه بسیار کم به محتوای آموزشی بسیار ارزنده دسترسی پیدا کنند. امکانات بسیار جذاب و خوبی در نرم افزار برای همه مقاطع تحصیلی در نظر گرفته شده است. محیط برنامه بسیار زیبا و جذاب بوده و نظر هر کاربری را به خود جلب میکند در خصوص آموزش های گاجینو شما میتوانید هم از کتاب های گاج استفاده کنید و هم از فیلم های آموزشی با کیفیت گاجینو استفاده کنید که باعث میشود بتوانید خیلی بهتر به محتوای کتاب های درسی مسلط شوید. در ادامه بیشتر با گاجینو آشنا خواهید شد با اندروید استار همراه شوید.

ویژگی های گاجینو:

روش آموزشی استاندارد:

تدریس مرحله به مرحله گاجینو باعث میشود تا شما با رعایت تمامی استاندارد های آموزشی بتوانید مفاهیم کتاب های درسی را به خوبی یاد بگیرید. شما میتوانید از کتاب های الکترونیکی گاج و فیلم های آموزشی موجود در گاجینو برای آموزش ها استفاده کنید در انتهای هر فصل هم میتوانید با حل تمرینات ایرادات خود را متوجه و آنها را رفع کنید در ادامه میتوانید در آزمون آنلاین گاج شرکت کنید.

پروفایل گاجینو:

در نرم افزار گاجینو میتوانید پروفایل خود را بسازید و با مشخص کردن پایه خود از محتوای آموزشی مربوطه بهرمند شوید. همچنین میتوانید مصرف اینترنت خود را در این صفحه مشاهده کنید که با تعرفه نیم بها می باشد.

کتابخانه گاجینو:

در بخش کتابخانه شما به کتاب های انتشارات گاج و کلاغ سپید دسترسی خواهید داشت و میتوانید نسخه الکترونیکی این کتاب ها را مطالعه کنید.

امکان ایجاد آزمون در گاجینو:

شما میتوانید در گاجینو هم از تست ها و آزمون های موجود در گاجینو استفاده کنید و هم برای خود سوالاتی طرح کنید و خود ارزیابی انجام دهید.

کارنامه و پاسخنامه:

در انتهای آزمون ها در کل عملکرد شما مورد برسی خواهد گرفت و گاجینو برای شما کارنامه صادر خواهد کرد و میتوانید از وضعیت تحصیلی خود مطلع شوید.

دانلود گاجینو به شما این امکانات را می دهد تا بتوانید با هزینه بسیار کم به محتوای آموزشی ارزشمند انتشارات گاج دسترسی داشته باشید.

Gajino
دانلود برنامه Gajino با لینک مستقیم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *