cool hit counter

اینستاگرام لایت

اینستاگرام لایت
  • رای: 2487
  • نظر: 0
محبوبیت 83% 83%

اسکرین شات ها

اینستاگرام لایتاینستاگرام لایتاینستاگرام لایتاینستاگرام لایت

دانلود اینستاگرام لایت

دانلود اینستاگرام لایت نسخه سبک اینستاگرام

تنها نزدیک به 2 مگابایت حجم این نسخه می باشد

مناسب گوشی های ضعیف

اینستاگرام لایت نام نسخه ای سبک از نرم افزار محبوب اینستاگرام میباشد که توسط فیسبوک طراحی شده است این نسخه تا حدودی امکانات کلی اینستاگرام را در اختیار شما قرار می دهد این نسخه بیشتر برای گوشی های با پردازنده ضعیف توصیه میشود شما در این نسخه میتوانید همانند نسخه اصلی استوری قرار دهید با دوستان خود در ارتباط باشید در دایرکت به آنها پیام دهید. به طور کلی میتوانید امکانات اولیه ای که اینستاگرام دارد و ضروری است را استفاده کنید حتی میتوانید تصاویر خود را با استفاده از فیلتر ها در اینستاگرام منتشر کنید.

با پیشرفته تر شدن گوشی های اندروید نرم افزار ها هم امکانات بیشتری را  اضافه کردند همین سبب شد گوشی های اندرویدی ضعیف تر دیگر کشش نرم افزار های جدید را نداشته باشند از این رو اکثر برنامه ها مثل اسکایپ نسخه لایت نیز منتشر کردند حالا اینستاگرام نیز این نسخه را تولید کرده است ابتدا اینستاگرام لایت فقط برای اندروید 5 طراحی شده بود حالا در نسخه جدید پشتیبانی از اندروید 4.4 به بالا اضافه شده است اگر گوشی اندرودی ضعیفی دارید به هیچ عنوان این برنامه را از دست ندهید در ادامه بیشتر میتوانید با این برنامه آشنا شوید با اندروید استار همراه شوید.

استوری:

اینستاگرام لایت همانند نسخه اصلی به شما این امکان را می دهد تا بتوانید علاوه بر مشاهده استوری های دوستان خود نیز استوری منتشر کنید. البته این بخش کمی محدود تر نسبت به نسخه اصلی اینستامی باشد.

دایرکت :

شما بخش دایرکت را نیز در این نسخه کم حجم دارید و به راحت میتوانید از طریق دایرکت با دوستان خود در ارتباط باشید و برای آنها همانند یک پیامرسان تصویر و صدا ارسال کنید.

اکسپلور:

بخش اکسپلور نیز در این نسخه طراحی شده است که شما میتوانید پست های سایر کاربران را در برنامه اینستاگرام لایت مشاهده کنید.

دانلود اینستاگرام لایت به شما این امکان میدهد تا اگر گوشی با سخت افزار ضعیف دارید بتوانید به راحتی حتی در اندروید پایین نیز از اینستاگرام استفاده کنید.

اینستاگرام لایت
دانلود برنامه اینستاگرام لایت با لینک مستقیم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *