cool hit counter

اینستاگرام

اینستاگرام
  • رای: 918
  • نظر: 0
محبوبیت 83% 83%

اسکرین شات ها

دانلود اینستاگرام

دانلود اینستاگرام شبکه اجتماعی اشتراک عکس و فیلم

قابلیت تماس تصویری در دایرکت اضافه شد

اینستاگرام نام نرم افزاری است که توسط مجموعه فیسبوک برای سیستم عامل های مختلف طراحی شده است و این امکان را به کاربران می دهد تا بتوانند علاوه بر برقراری ارتباط با دوستان بتوانند عکس ها و فیلم های خود را به اشتراک بگذارند. اینستاگرام اوایل انتشار امکانات بسیار محدودی داشت و تنها میتوانستید فقط عکس را با دوستان خود اشتراک بگذارید و حتی سایز عکس هم یک فرمت خاص بود اما رفته رفته امکانات بیشتری به اینستاگرام اضافه شد و کاربران میتوانستند کلیپ های کوتاهی تا 15 ثانیه را در صفحه خود قرار دهند بعد ها به 60 ثانیه افزایش پیدا کردو حتی شما میتوانید تا 10 کلیپ را در یک پست قرار دهید که این امکان جذابی بود که به آن حالت گالری نیز گفته میشد.

با گذشت زمان امکان دایرکت و استوری نیز به اینستاگرام اضافه شد در بخش دایرکت میتوانستید تنها با دوستان خود چت کنید و بعد ها امکاناتی مثل ارسال ویس ، ارسال عکس،تماس تصویری و ارسال استیکر اضافه شد. بخش استوری نیز امکانات محدودی داشت که بعد ها قابلیت های مختلف مثل زدن برچسب هشتگ و تگ کردن کاربران به این بخش اضافه شد همچنین شما میتوانید چندین استوری پشت هم قرار دهید. از دیگر ویژگی های جذاب اینستاگرام امکان لایو گذاشتن بود که ابتدا محدودیت های خاصی داشت بعد ها تا یک ساعت کاربران میتوانستند لایو یا پخش زنده بگذارند دوستان شما هنگام پخش زنده میتوانند برای شما کامنت بذارند همچنین میتوانید همزان با یکی از دوستان خود به صورت تصویری ارتباط زنده برقرار کنید و این لایو برای مخاطب شما و دوست شما به شکل زنده پخش خواهد شد. البته امکانات اینستاگرام به همینجا خطم نمیشود با اندروید استار همراه شوید.

ویژگی های دانلود اینستاگرام:

دایرکت:

بخش دایرکت اینستاگرام به شما این امکان را میدهد تا بتوانید با دوستان خود ارتباط برقرار کنید برای آنها پیام صوتی و متنی ارسال کنید و نسبت به پیام های آنها از طریق ارسال استیکر واکنش نشان دهید البته شما میتوانید به صورت تصویری نیز با آنها ارتباط برقرار کنید.

استوری :

در بخش استوری اینستاگرام میتوانید فیلم تصویر و متن را برای دوستان خود به اشتراک قرار دهید از هشتگ ها استفاده کنید و یا دوستان خود را منشن کنید و تولد آنها را تبریک بگویید برای قرار دادن فیلم ها در استوری حتما باید 15 ثانیه باشد در صورتی که بیشتر شود استوری شما به دوتا یا بیشتر افزایش پیدا خواهد کرد پس در تعداد استوری تقریبا محدودیتی ندارید هر استوری به مدت 24 ساعت قابل نمایش است.همچنین شما میتوانید پست های دیگران را در استوری خود شیر کنید.

تماس تصویری:

شما میتوانید همانند واتس اپ با دوستان خود ارتباط تصویری برقرار کنید برای اینکار کافیست تا به صفحه چت دوستان خود در بخش دایرکت اینستاگرام مراجعه کنید و در بالا تصویر دوربین فیلم برداری را کلیک کنید به همین راحتی ارتباط تصویری برقرار خواهد شد و شما میتوایند با کیفیت بالا به صورت تصویری با دوستان خود مکالمه کنید.

پخش زنده (لایو):

شما میتوانید به مدت یک ساعت برای دوستان و دنبال کنندگان پیج پخش زنده قرار دهید و دوستان شما در این مدت می توانند برای شما کامنت قرار دهند همچنین  میتوانید با دوستان خود در هر نقطه ای که هستند به صورت مشترک لایو قرار دهید.

بخش IGTV:

این بخش به شما این امکان را میدهد تا فیلم های با کیفیت بالا را همانند یوتیوب قرار دهید در این بخش دیگر محدودیت زمانی 60 ثانیه را ندارید میتوانید حتی ویدیو های یک ساعته نیز قرار دهید.

دانلود اینستاگرام به شما کمک میکند تا بتوانید علاوه بر دسترسی به یک شبکه اجتماعی با دوستان خود به صورت صوتی و تصویری نیز در ارتباط باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *