cool hit counter

کلاس اولی ها

کلاس اولی ها
 • آپدیت
 • نسخه 1.2.6
 • اندروید 5.0+
 • دسته
 • رای: 122
 • نظر: 1
محبوبیت 89% 89%

دانلود نرم افزار کلاس اولی ها

دانلود نرم افزار کلاس اولی ها 

آموزش شیرین محتوای درسی کلاس اولی ها

کلاس اولی ها برنامه ای است که توسط گروه آلبالو طراحی شده است تا در کنار کتاب های درسی بتواند یک منبع بسیار مناسب کمک آموزشی برای دانش آموزان پایه اول دبستان باشد. باتوجه به سن کم دانش آموزان کلاس اولی و علاقه این روز های دانش آموزان به بازی های رایانه ای و همچنین غیرحضوری شدن آموزش ها کلاس اولی ها میتواند نرم افزار بسیار خوبی برای فراگیری مطالب درسی باشد. این برنامه کاملا مناسب دانش آموزان پایه اول طراحی شده و بر اساس بازی ها و طراحی های شاد و کودکانه محیط بازی را برای دانش آموزان جذاب تر میکند تا بتوانند به راحتی در حین انجام بازی مطالب درسی را نیز یاد بگیرند در ادامه توضیحات بیشتری در باره این نرم افزار آموزشی خواهیم داد با اندروید استار همراه شوید.

محیط نرم افزار آموزشی کلاس اولی ها: کلاس اولی ها یک نرم افزار آموزشی با طراحی بسیار جذاب برای دانش آموزان پایه اول دبستان میباشد استفاده زا این برنامه کاملا رایگان بوده و نیازی به پرداخت هزینه نیست. محیط برنامه بسیار مناسب دانش آموزان پایه اول طراحی شده و بسیار شاد و سرگرم کننده میباشد با نصب برنامه کلاس اولی ها فرزند شما میتواند در هنگام بازی حروف الفبا را فراگیرد.

بخش های موجود در نرم افزار کلاس اولی ها:

 1. رونویسی و خواندن شکل های حروف فارسی
 2. خواندن کلمات و اتصال به تصویر مرتبط
 3. انتخاب شکل مناسب حرف، با توجه به جایگاه آن در کلمه
 4. پیدا کردن شکل‌های مختلف حرف خوانده شده از متن نوشته شده
 5. پیدا کردن شکل‌های مختلف حرف خوانده شده از بین کلمات نوشته شده روی بادکنک
 6. بخش کردن و صداکشی کلمات خوانده شده

ویژگی های نرم افزار کلاس اولی ها:

 1. تمام حروف تدریس شده در کتاب درسی در برنامه گنجانده شده است.
 2. ترتیب حروف مطابق ترتیب آموزش‌های کتاب درسی اول دبستان می‌باشد.
 3. قفل حرف جدید در صورت آموزش و تمرین حرف قبل باز می‌شود که این امر با به دست آمدن پنج ستاره از بازی‌های حرف قبل ،امکان پذیر است.
 4. جهت تشویق کودک به تکرار و تمرین ، بعد از هربار کامل کردن بازی 5 سکه به عنوان پاداش به کودک داده می‌شود تا در بازی‌هایی که نیاز به سکه دارند از آن‌ها استفاده کند.
 5. در بازی‌هایی که بازی بر اساس یکی از شکل‌های حروف انجام می‌شود ، شکل حرف به صورت تصادفی انتخاب می‌شود تا تنوع و جذابیت بیشتری برای کودک فراهم شود.
 6. بخش و صداکشی یکی از جذاب ترین بازی‌های برنامه است که از حرف «ب» به مجموعه بازی‌ها اضافه شده است.
 7. در دو بازی «بخش و صداکشی» و «وصل کردن کلمات به تصاویر» تمام کلمات استفاده شده کلماتی هستند که کودک آموخته و برای او قابل خواندن و نوشتن هستند.

دانلود نرم افزار کلاس اولی ها به دانش آموزان کمک مکیند تا بتوانند به آسانی مطالب محتوای درسی پایه اول دبستان را فراگیرند.

 1. بسیار عالی و زیبا و خوب و کاربردی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *