cool hit counter

شماره مجازی 2ndLine

شماره مجازی 2ndLine
  • آپدیت
  • نسخه 22.45.0.1
  • اندروید 7.0+
  • دسته
  • رای: 4
  • نظر: 0
محبوبیت 25% 25%

اسکرین شات ها

دانلود 2ndLine

دانلود 2ndLine نرم افزار ساخت شماره مجازی 

امکان عضویت در تلگرام 

قابلیت دریافت پیام صوتی و متنی

ساخت شماره مجازی میتواند کاربرد های مختلفی در این روز ها داشته باشد برای مثال میخواهید در سایت های خارجی عضو شوید و احتیاج به شماره موبایل دارند و شما نمیخواهید شماره شخصی خود را وارد کنید با نصب نرم افزار 2ndLine میتوانید به صورت کاملا رایگان به شماره مجازی دسترسی پیدا کنید شما با این شماره میتوانید در سایت های مختلف عضو شوید تا کد تایید برای شما ارسال شود تلگرام نیز از این شماره پشتیبانی میکند البته دقت کنید که ممکن است ابتدای ساخت اکانت با این شاره برای احتیاط اکانت شما تا 7 روز محدود بماند و نتوانید به کسی پیام ارسال کنید. این نرم افزار توسط  TextNow, Inc برای گوشی های اندروید طراحی شده است و این امکان را به شما میدهد تا بتوانید به صورت کاملا رایگان یک شماره مجازی آمریکا یا کانادا دریافت کنید.

شماره مجازی هایی که به رایگان توسط این برنامه در اختیار شما قرار میگیرد ممکن است به صورت مشترک به افراد دیگر نیز داده شود پس برای کار های مهم از این شماره ها استفاده نکید و اگر برای تلگرام از شماره مجازی استفاده میکنید حتما تایید دو مرحله ای تلگرام را فعال کنید تا شخص دیگری تواند به اکانت شما دتسترسی پیدا کند.

نرم افزار 2ndLine علاوه بر اینکه یک نرم افزار ساخت شماره مجازی است بلکه یک مسنجر نیز میباشد و اگر دوستان شما نیز این برنامه را نصب کرده باشند شما میتوانید با آنها در بستر اینترنت در ارتباط باشید و پیام هایی با فرمت های مختلف به آنها ارسال کنید.

ساخت شماره مجازی با عضویت ساده:

شما میتوانید هنگام ثبتنام اگر برایتان مهم نیست حتی از ایمیل های غیر واقعی نیز استفاده کنید و برای برنامه مهم نیست شما از چه ایمیلی استفاده میکنید هنگام عضویت باید تایید کنید که شما ربات نیستید برای این کار از سیستم گوگل استفاده شده است برای همین ممکن است گاهی برای شما نمایش داده نشود برای حل این مسئله میتوانید از نرم افزار های تغییر آی پی استفاده کنید. بعد از عوضیت لیستی از شماره ها برای شما نمایش داده خواهد شد که میتوانید به دلخواه یکی از آنها را استفاده کنید.

نکات مهمی که هنگام استفاده از 2ndLine رعایت کنید:

  1. اگر برای تلگرام استفاده میکنید حتما تایید دو مرحله ای را فعال کنید.
  2. شماره هایی که این برنامه به شما میدهد دائمی نیست برای فعالیت های مهم استفاده نکنید.
  3. ممکن است شماره شما را چند کاربر داشته باشند.

دانلود 2ndLine به شما کمک میکند تا بتوانید به راحتی و با چند کلیک بتوانید یک شماره مجازی آمریکا یا کانادا بسازید و از آن استفاده کنید

شماره مجازی 2ndLine
دانلود برنامه شماره مجازی 2ndLine با لینک مستقیم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *