cool hit counter

تروکالر

تروکالر
  • آپدیت
  • نسخه 12.54.7
  • اندروید 7.0+
  • دسته
  • رای: 595
  • نظر: 1
محبوبیت 84% 84%

اسکرین شات ها

تروکالرتروکالرتروکالرتروکالر

دانلود تروکالر

دانلود تروکالر نرم افزار مدیریت شماره های همراه

دفترچه تلفنی با میلیارد ها اسم و شماره

پشتیبانی از شماره های ایران

تا 80 درصد شماره های ناشناس را پیدا میکند.

تروکالر نام نرم افزاری محبوب و معروف در زمینه مدیریت مخاطبین،تماس و پیامک میباشد و بیش از 500 میلیون کاربر در سراسر جهان دارد. این نرم افزار تا کنون 12 میلیون رای از کاربران دریافت کرده است که از امتیاز 5 توانسته امتیاز 4.5 را دریافت کند که این امتیاز بسیار بالایی برای یک نرم افزار می باشد. در ادامه شما را بیشتر با روش کاری این نرم افزار آشنا خواهیم کرد.

حتما برای شما پیش آمده که شخصی برای شما مزاحمت ایجاد کند و یا شخصی قصد شوخی باشما را داشته باشد و شما به دنبال نام این شخص باشید و یا به هر دلیلی میخواهید برای همیشه اورا بلاک کنید تروکالر به شما کمک میکند تا بتوانید نام شخص تماس گیرنده را به راحتی مشاهده کنید هرگاه شخصی با شما تماس بگیرد و شما شماره آن را ذخیره نداشته باشید تروکالر در دیتابیس خود به صورت آنلاین آن شماره را جستجو میکند و نام شماره تماسگیرنده ویا پیامک دهنده را برای شما پیدا و نمایش میدهد البته کمی روش این نرم افزار خاص است که در ادامه حتما به آن اشاره خواهیم کرد.

یکی از بیشترین اتفاقاتی که این روز ها برای شما ممکن است اتفاق بیفتد دریافت پیامک های تبلیغاتی و مشکوک فیشینگ میباشد این نرم افزار به دلیل آنلاین بودن میتواند شماره های مزاحم و فیشنگ را شناسایی و بر روی گوشی شما به صورت خودکار بلاک کند.

استفاده از سایت نرم افزار تروکال به جای دانلود تروکالر:

شما میتوانید در سایت نیز جستجو کنید و نام شماره مورد نظر را پیدا کنید برای اینکار نیاز است تا در سایت عضو شوید اگر جیمیل دارید حتما دقت کنید که این سایت از جیمیل شما دسترسی به مخاطبین را میگیرید تا مخاطبین شمارا نیز به دیتابیس خود اضافه کند! در تصویر زیر میتوانید نحوه جستجو در سایت را مشاهده کنید. قبل از هرچیز توجه داشته باشید که این سایت و نرم افزار در ایران محدود شده و با نرم افزار های تغییر ip قابل دسترسی است.

truecaller.com

دانلود تروکالر

اضافه شدن حالت دارک مود:

این روز ها دارک مورد یکی از قابلیت های مهم هر نرم افزار محسوب می شود که تمامی نرم افزار های بروز کم کم دارند این ویژگی را به خود اضافه میکنند در این حالت نمایش نرم افزار به حالت مشکی تغییر پیدا میکند و از رنگ های تیره استفاده می شود تا در هنگام شب چشم شما اذیت نشود.

تشخصی خودکار شماره های مزاحم و پیام های اسپم:

تروکالر به دلیل دیتابیس بزرگ و استفاده کنندگان زیاد میتواند شماره های مشکوک و ارسال کننده های تبلیغات را به صورت خودکار شناسایی و آنها را مسدود کند البته شما میتوانید به صورت دستی نیز شماره ای را به اسپم اضافه کنید.

نکات مهمی که هنگام استفاده از برنامه باید توجه داشته باشید:

  1. تروکالر از شما دسترسی مخاطبین میخواهد و احتمالا مخاطبین شما را به دیتابیس خود اضافه میکند. البته تضمین میکند که این اطلاعات را به صورت کاملا امن نگهداری میکند و جایی منتشر نمیکند!
  2. استفاده از این نرم افزار محدود شده و تنها با استفاده از نرم افزار های تغییر آیپی استفاده از تروکالر ممکن است.

دانلود تروکالر به شما کمک میکند تا بتوانید شماره های ناشناس را به راحتی شناسایی کنید استفاده از این نرم افزار تا حدودی رایگان میباشد.

تروکالر
دانلود برنامه تروکالر با لینک مستقیم
  1. خوبه عالیه حرف نداره

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *