cool hit counter

شماره مجازی Text Me

شماره مجازی Text Me
  • آپدیت
  • نسخه 3.33.17
  • اندروید 6.0+
  • دسته
  • رای: 31
  • نظر: 0
محبوبیت 93% 93%

اسکرین شات ها

شماره مجازی Text Meشماره مجازی Text Meشماره مجازی Text Meشماره مجازی Text Me

دانلود Textme

دانلود Textme ساخت شماره مجازی آمریکا و انگلیس

عضویت آسان و دریافت رایگان شماره مجازی

نرم افزار Textme نام یکی دیگر از نرم افزار های ارتباطی ساخت شماره مجازی رایگان میباشد که به تازگی برای گوشی های اندروید و ios معرفی شده است. قبلا در سایت اندروید استار نرم افزار های شماره مجازی مختلفی معرفی کردیم که بیشتر آنها نرم افزار ساخت شماره مجازی آمریکا بود اما در این پسا متفاوت شما میتوانید به آسانی و با چند کلیک اقدام به ساخت شماره مجازی کشور انگلیس با پیش شماره 44+ کنید. شما میتوانید از این نرم افزار برای ساخت اکانت تلگرام و سایر شبکه های اجتماعی کنید توجه داشته باشید که شماره های این برنامه تنها تا دو هفته در دسترس شما باقی خواهد ماند و پس از آن شماره شما به شخص دیگری داده میشود پس اگر برا عضویت در شبکه های اجتماعی و پیامرسان ها استفاده میکنید حتما تایید دومرحله ای را فعال کنید تا کسی از اطلاعات شما سو استفاده نکند.

ساخت شماره مجازی میتواند کاربرد های مختلفی در این روز ها داشته باشد برای مثال میخواهید در سایت های خارجی عضو شوید و احتیاج به شماره موبایل دارند و شما نمیخواهید شماره شخصی خود را وارد کنید با نصب نرم افزار Textme میتوانید به صورت کاملا رایگان به شماره مجازی دسترسی پیدا کنید شما با این شماره میتوانید در سایت های مختلف عضو شوید تا کد تایید برای شما ارسال شود.

نرم افزار Textme علاوه بر اینکه یک نرم افزار ساخت شماره مجازی است بلکه یک مسنجر نیز میباشد و اگر دوستان شما نیز این برنامه را نصب کرده باشند شما میتوانید با آنها در بستر اینترنت در ارتباط باشید و پیام هایی با فرمت های مختلف به آنها ارسال کنید.

ساخت آسان و رایگان شماره مجازی:

برای استفاده از Textme کافیست تا با ایمیل در این نرم افزار ثبتنام کنید در ادامه اگر IP شما بر روی کشور انگلیس باشد شماره مجازی های کشور انگلیس را به صورت رایگان برای شما نمایش خواهد داد و شما میتوانید به صورت دلخواه یکی از آنها را انتخاب کنید و اگر تغییر IP نداده باشید شماره مجازی های کشور آمریکا یا کانادا را برای شما نمایش می دهد.

بر روی get start کلید کنید 

با توجه به فلش عمل کنید 

بعد از زدن دکمه ساخت اکانت شما باید در صفحه بعد یک اکانت برای خود بسازید.

حالا به دلخواه یکی از شماره هارا انتخاب کنید

نکات مهمی که هنگام استفاده از Textme رعایت کنید:

  1. اگر برای تلگرام استفاده میکنید حتما تایید دو مرحله ای را فعال کنید.
  2. شماره هایی که این برنامه به شما میدهد دائمی نیست برای فعالیت های مهم استفاده نکنید.
  3. ممکن است شماره شما را چند کاربر داشته باشند.

دانلود textme به شما کمک میکند تا بتوانید یک شماره مجازی رایگان از کشور انگلیس با پیش شماره 44+ بسازید و از آن برای عضویت استفاده کنید.

شماره مجازی Text Me
دانلود برنامه شماره مجازی Text Me با لینک مستقیم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *