cool hit counter

علی بابا

علی بابا
  • آپدیت
  • نسخه 8.9.7
  • اندروید 5.0+
  • دسته
  • رای: 13
  • نظر: 0
محبوبیت 84% 84%

دانلود علی بابا

دانلود علی بابا نرم افزار خرید بلیط و رزرو هتل

امکان رزور هتل در سراسر ایران

علی بابا نام نرم افزاری است که توسط شرکت سفرهای علی بابا برای گوشی های اندروید طراحی و منتشر شدع است. علی بابا به شما این امکان را میدهد تا بتوانید به آسانی و به صورت آنلاین بلیط هواپیما،قطار،اتوبوس را خریداری کنید همچنین به تازگی امکان رزرو هتل و تور به این نرم افزار اضافه شده است. با گسترش اینترنت و پیشرفت کسب و کار ها امروز خرید کار بسیار آسانی نسبت به قبل شده است ، قبلا اگر شخصی برای مسافرت نیاز به خرید بلیط هواپیما داشت باید با مراجعه حضوری بلیط را تهیه میکرد و یا از طریق شرکت های مخصوص اقدام به خرید بلیط قطار ، اتوبوس و… میکرد اما حالا میتوان خیلی ساده با چند کلیک تنها با مشخص کردن مبدا و مقصد سفر بیلیط مورد نیاز را تهیه کرد. علی بابا بستری را فراهم کرده است تا کاربران بتوانند به راحتی بلیط را تهیه کنند همچنین این نرم افزار شامل بخش های مختلفی است که در ادامه بیشتر آنهارا توضیح خواهیم داد با اندروید استار همراه شوید.

ویژگی های دانلود علی بابا:

پیشنهاد سفر :

در بخش پیشنهاد ویژه سفر، نرم افزار علی بابا سعی میکند تا به کاربران مراکز گردشگری ایران و جهان را در قالب تصویر و توضیح در ارتباط با آن محل گردشگری نمایش دهد تا به کاربر کمک کند که راحت تر مقصد گردشگری خود را پیدا کند. همچنین در این بخش علی بابا تور های گردشگری را به کاربران پیشنهاد می دهد که میتواند انتخاب خوبی برای افرادی که میخواهند به یک مقصد گردشگری بروند باشد.

تور علی بابا:

در بخش تور علی بابا بستری را فراهم کرده است تا کاربر بتواند تور هایی که ویژه ایران و یا خارج از ایران است را همراه با قیمت و تاریخ و نحوه سفر مشاهده کند این اقدام سبب میشود تا کاربر بتواند با مشاهده جزئیات تور ها بهترین مقصد گردشگری را برای خود انتخاب کند.

پرواز (خرید بلیط هواپیما):

در بخش پرواز میتوانید به آسانی بلیط هواپیما تهیه کنید. این بخش به دودسته داخلی و خارجی تقسیم میشود که شما میتوانید بر اساس نیاز بلیط خود را تهیه کنید. روش خرید بسیار آسان بوده و تنها کافیست تا شما مبدا و مقصد را مشخص کنید و جزئیات سفر را در فیلد های مربوطه وارد کنید.

اعلان قیمت :

شما میتوانید بر اساس تاریخ و روز از تغییرات قیمت بلیط ها مطلع شوید. همچنین با مشخص کردن مبدا و مقصد سفر میتوانید در علی بابا تنظیم کنید که در صورت افزایش یا کاهش قیمت در یک بازه زمانی مشخص به شما اطلاع دهد.

حساب کاربری:

در بخش حساب کاربری میتوانید از وضعیت سفر ها و تاریخچه آنها مطلع شوید و بیط خریداری شده را استرداد کنید.

دانلود علی بابا به شما کمک میکند تا بتوانید به آسانی بلیط هواپیما،قطار و اتوبوس را تهیه کنید همچنین میتوانید روز تور و هتل را نیز در این نرم افزار انجام دهید.

علی بابا
دانلود برنامه علی بابا با لینک مستقیم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *