cool hit counter

تپسی

تپسی
  • آپدیت
  • نسخه 4.15.13
  • اندروید 4.3+
  • دسته
  • قیمت رایگان
  • رای: 9
  • نظر: 0
محبوبیت 33% 33%

دانلود تپسی

دانلود تپسی جدید نرم افزار درخواست تاکسی ویژه مسافران

نسخه جدید با تغییرات ویژه و جذاب

تپسی یکی از نرم افزار های محبوب درخواست تپسی در برخی شهر ها به خصوص تهران است که با ارائه سرویس های متفاوت و جذاب توانسته کاربران زیادی را جذب خود کند شما برای استفاده از تپسی میتوانید هم این نرم افزار را نصب کنید و هم از نسخه وب استفاده کنید تا همیشه تپسی در دسترس شما باشد.

سرویس لاین تپسی به شما کمک میکند تا بتوانید سفر اشتراکی و بسیار ارزان تری داشته باشید. نقشه بروز و دقیق تپسی به شما کمک میکند تا خیلی دقیق مبدا و مقصد سفر خود را مشخص کنید. در ادامه با اندروید استار همراه شوید تا به شکل دقیق از کارکرد نرم افزار تپسی اطلاعات دقیقی بدست آورید.

سرویس های متفاوت تپسی :

تپسی لاین:

با استفاده از این سرویس شما میتوانید به صورت اشتراکی به سفر کردن بپردازید نحوه کار این سرویس به این صورت است که اگر شما و شخص دیگری مبدا و مقصد تقریبا مشخصی داشته باشید به صورت اشتراکی از این سرویس استفاده میکنید و این کار هزینه سفر شمارا بسیار ارزان تر خواهد کرد.

نسخه وب تپسی :

اگر نمیخواهید به هر دلیلی نرم افزار تپسی را نصب کنید ویا فضای کافی برای نصب تپسی را ندارید نسخه وب تپسی به شما کمک خواهد کرد تا به راحتی از طریق مرورگر به این سرویس دسترسی پیدا کنید برای استفاده از تپسی وب میتوانید اینجا کلیک کنید.

پیشنهاد محل سوار شدن و پیاده شدن :

این امکان به شما کمک میکند تا در ارزان ترین و راحت ترین مکان سوار ویا پیاده شوید حتما این سرویس به شما کمک میکند تا سفر راحت تری داشته باشید یکی از ویژگی های تپسی این انتخاب های هوشمند میباشد.

بسته امنیت:

با بسته امنیت تپسی، می‌توانید در طول سفر، اطلاعات راننده و مسیر سفر خود را با اطرافیانتان به اشتراک بگذارید، در صورت نیاز از دکمه تماس اضطراری با واحد امنیت استفاده کنید و مطمئن باشید که چنانچه راننده از مسیر پیش‌بینی شده برای سفر شما فاصله معناداری پیدا کند، تیم امنیت تپسی مطلع شده و اقدام‌های لازم را به عمل خواهد آورد.

تپسی ویژه ناشنوایان و نابینایان:

یکی دیگر از ویژگی های تپسی امکان استفاده برای ناشنوایان و نابینایان میباشد که این سرویس برای ناشونیان امکان ارسال پیام برای پیدا کردند راننده و مسافر را قرار داده است. همچنین نابینایان میتوانند به کمک سریس های مخصوص اندروید که تپسی خود را با آنها سازگار کرده است اقدام به درخواست تاکسی کنند.

تپسی
دانلود برنامه تپسی با لینک مستقیم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *