cool hit counter

الوپیک

الوپیک
  • آپدیت
  • نسخه 3.9.4
  • اندروید 5.0+
  • دسته
  • رای: 3
  • نظر: 0
محبوبیت 0% 0%

اسکرین شات ها

الوپیکالوپیکالوپیکالوپیک

دانلود الو پیک

دانلود الوپیک نرم افزار درخواست پیک موتوری!

الوپیک با ویژگی های جدید اپدیت شد.

الو پیک یکی از نرم افزار های خدمات رسان در بخش حمل و نقل میباشد که ابتدا فقط به حمل کالا اختصاص داشت حالا این روز ها ویژگی های جدیدی را به نرم افزار خود اضافه کرده است که میتواند تمامی نیاز های کاربران را برطرف کند ما در این پست از سایت اندروید استار قصد داریم ویژگی های الو پیک را به شما عزیزان معرفی کنیم.

با دانلود الوپیک امکانات زیر در اختیار شما قرار خواهد گرفت.

امکان رزرو درخواست ها:

اگر شما زمان براتون مهمه و همچیز رو دوست دارید سر وقت و زمان بندی شده انجام بدید کافیه با استفاده از امکان جدید الو پیک از قبل درخواستی که میخواهید را رزرو کنید برای مثال نیاز دارید بسته ای در زمان و ساعت خاصی ارسال شود میتوانید از قبل رزرو کنید و به راحتی اینکار را انجام دهید.

الو فروش:

اگر فروشنده هستید و کالا هایی رو به صورت پستی به فروش میرسونید امکان جدید الو پیک به شما کمک میکنه تا علاوه بر ارسال کالا بتوانید هزینه را درب منزل از طریق بستر الوپیک دریافت کنید. همچنین میتوانید به صورت لحظه ای تسویه حساب کنید.

سرویس اختصاصی الو پیک:

 سرویس پیک اختصاصی یا همون پیک در اختیار، یکی از سرویس‌های مهم الوپیک، ویژه سازمان‌ها و کسب و کارهاست. این سرویس به شما این امکان رو میده تا طبق شرایط خاص، پیک موتوری و یا وانت‌بار الوپیک رو برای مدت مشخصی، در اختیار داشته باشید.

تفاوت پیک اختصاصی با درخواست پیک در لحظه (On-demand) در اینه که دیگه نیاز نیست نگران پیدا شدن سفیر باشید! با استفاده از این سرویس شما با الوپیک قرارداد می‌بندید تا به مدت مشخصی و در ساعات مشخصی، ارسال نامه و کالاهای خودتون رو به سفیران این سامانه بسپارید.

سفیر الوپیک نیز تعهد داره تا راس ساعت مشخص در مبدا مورد نظر شما حضور پیدا کنه و درخواست‌های ارسال شما رو انجام بده. انجام درخواست پیک موتور یا وانت‌بار شما در صورت استفاده از سرویس اختصاصی، ۱۰۰% است!

همچنین سفیر شما در این مدت با اصول کاری و انتظارات شما آشنا شده و نیازی به آموزش مجدد به یک سفیر جدید نیست. ضمنا برندها می‌تونند باکس‌های اختصاصی با هویت بصری خودشون رو در اختیار سفیران پیک موتوری الوپیک قرار بدهند.

الو پست:

الو پست یکی دیگر از سرویس های جدید الو پیک میباشد که با همکاری پست امکان جدیدی را برای شما فراهم کرده است که بدون نیاز به مراجعه به دفاتر پستی مرسوله خود را باتوجه به ویژگی هایی که دارد با استفاده از الو پیک ارسال کنید.

الو وانت:

الو پیک حالا با سرویس جدید خود با نام الو وانت پا به عرصه حمل کالاهای بزرگتر گذاشته و شما میتوانید به راحتی درخواست وانت کنید کالا های خود را به مقصد برسانید.

 با موتوری الو پیک سریع به مقصد برسید:

این نرم افزار فقط برای ارسال کالا نیست شما میتوانید برای سفر های درون شهری خود از الوپیک استفاده کنید.

ویژگی های نقشه جدید الو پیک:

آدرس یابی براساس بانک اطلاعاتی دقیق از معابر و اماکن مهم شهری شامل بیش از ۶۰۰ هزار معبربروز رسانی شده است.
قابلیت آدرس‌یابی با صحت بالای ۹۸ درصد و رتبه‌بندی دقیق نتایج وهمچنین امکان پردازش اسامی قدیم و جدید معابر و مدل‌ها و مسیرهای مختلف آدرس‌دهی و پردازش انواع اختصارات مانند “م” به جای “میدان” یا “خ” بجای “خیابان” و فرم‌های مختلف نوشتاری و عددی از دیگر امکانات این نقشه یاب محسوب میشود.

دانلود الوپیک به شما کمک میکند تا به یک سرویس کامل حمل و نقل موتوری دسترسی پیدا کنیده البته الوپیک خدمات دیگری مانند الووانت و… نیز دارد.

سرویس‌های الوپیک 

الوپیک: با درخواست پیک‌موتوری یا سواری‌بار، مرسوله‌های خود را امن و سریع تحویل دهید.

الووانت: با وانت‌بار آنلاین، بارهای سبک و سنگین خود را جابه‌جا کنید.

الوتاکسی: با درخواست تاکسی‌موتور در هر نقطه شهر، می‌توانید از ترافیک عبور کنید.

الوپست: بدون مراجعه به دفاتر پستی ارسال بسته‌های پستی خود را به الوپیک بسپارید.

الوفروش: مرسوله‌های خود را برای مشتریان بفرستید و هزینه‌ آن را در محل دریافت کنید.

سفارش انبوه: مرسوله‌های خود را یک جا، ارزان و سریع ارسال کنید.

الوپیک
دانلود برنامه الوپیک با لینک مستقیم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *