دانلود بوتیک botick 2.7 نرم افزار خرید لباس برای اندروید

دانلود بوتیک botick 2.7 نرم افزار خرید لباس برای اندروید

دانلود بوتیک botick 2.7 نرم افزار خرید لباس برای اندروید

دانلود بوتیک botick 2.7 نرم افزار خرید لباس برای اندروید

دانلود بوتیک

دانلود بوتیک نرم افزار خرید لباس اندروید

خرید آنلاین پوشاک از فروشگاه های سطح شهر

بیش از ۷۰۰۰ فروشگاه لباس در سراسر کشور

بوتیک نام نرم افزاری است که برای گوشی های اندروید طراحی شده بوتیک تقریبا از نرم افزار های قدیمی و از اولین برنامه های فروش لباس میباشد که پا به این عرصه گذاشته است با استفاده از بوتیک میتوانید خیلی راحت خرید آنلاین انجام دهید بیش از ۳۰۰۰ لباس در فروشگاه های این نرم افزار برای فروش قرار گرفته است شما میتوانید اطلاعات محصولات را به صورت دقیق به همراه تصاویر مشاهده و مطالعه کنید تا بتوانید یک خرید مطمئن بر اساس سلیقه خود داشته باشید. با نصب بوتیک دیگر لازم نیست ساعت ها وقت خود را برای گشتن دنبال لباس مدنظر خود صرف کنید خیلی راحت میتوانید بوتیک را نصب کنید و بدون خارج شدن از خانه اقدام به تهیه لباس کنید. شما میتوانید همانند اینستا گرام صفحه فروشندگان را دنبال کنید تا از جدید ترین محصولات ارائه شده توسط انها باخبر شوید. کلیه محصولات ارائه شده در بوتیک توسط فروشنده ها برای فروش قرار گرفته و بوتیک فقط بستری برای فروش لباس را فراهم کرده است.در ادامه میتوانید بیشتر با این برنامه آشنا شوید با اندروید استار همراه باشید.

ویژگی های نرم افزار بوتیک:

تنوع دسته بندی و محصولات:

گستردگی محصولات و دسته بندی های مناسب لباس ها به شما این امکان را میدهد تا لباس مورد علاقه خود را در هر سبکی که نیاز دارید جستجو و از فروشگاه مورد نظر خود تهیه کنید. همچنین میتوانید با فیلتر کردن قیمت و… مصحول را بر اساس نیاز خود پیدا کنید.

سطح بندی فروشگاه ها:

فروشگاه ها بر اساس عملکرد خود توسط بوتیک سطح بندی خواهند شد فروشگاهیی که بیشترین رضایت مشتری را داشته باشد و از هر جهتی بتواند مشتری را راضی نگهدارد سطح طلایی و… از بوتیک میگیرد که این به خریدار کمک میکند تا یک انتخاب خوب داشته باشد و جنس با کیفیت تحویل بگیرد.

امکان عضویت و فروش محصول:

اگر بوتیک دارید و یا در کل لباسی برای ارائه دارید میتوانید در بوتیک عضو شوید و محصولات خود را ارائه کنید بوتیک بستر را برای شما فراهم میکند کافیست محصولات باکیفیت ارائه دهید و محصولات مشتری پسندی را ارائه دهید.

دانلود بوتیک به شما کمک میکند با مشاده بیش از ۷۰۰۰ فروشگاه در سراسر ایران بتوانید به راحتی لباس مورد نظر خود را پیدا کنید و با چند کلیک خرید کنید.

  • برچسب ها: , ,
  • نظرات 0

    دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *