cool hit counter

پینکت

پینکت
  • آپدیت
  • نسخه 2.0.4
  • اندروید 5.0+
  • دسته
  • رای: 4
  • نظر: 0
محبوبیت 100% 100%

اسکرین شات ها

پینکتپینکتپینکتپینکت

دانلود پینکت

دانلود پینکت خرید کالا های اساسی از فروشگاه های محبوب

خرید از شهروند،هایپرمی،میوه تره بار تهران

پینکت فعلا در تهران فعال است

پینکت نام نرم افزاری است که جهت فروش کالا های اساسی طراحی شده است و شما میتوانید بدون خارج شدن از خانه کالا های مورد نیاز خود را از فروشگاه های محبوب ایران خریداری کنید. در گذشته برای خرید کالا های اساسی باید از خانه خارج میشدید و مدت زمان زیادی را صرف گشت و گذار در فروشگاه ها برای خرید کالاهای مورد نظر خود میکردید با گسترش اینترنت و همه گیر شدن آن کم کم کسب و کار ها به شکل مجازی نیز فعالیت خود را ادامه میدهند و این امکان را میدهند تا کاربران به راحتی خرید ها را از خانه انجام دهند و درب منزل تحویل بگیرند ما قبلا فروشگاه های مختلفی مانند،اکالا و اسنپ مارکت را معرفی کردیم و حالا میخواهیم به برسی نرم افزار پینکت بپزدازیم در ادامه با اندروید استار همراه شوید.

پینکت به شما این امکان را میدهد تا بتوانید از فروشگاه های محبوب مانند شهروند،هایپرمی و میوه تره بار تهران خرید های خود را انجام دهید و درب منزل تحویل بگیرید.

دسته بندی مناسب و پشتیبانی از فروشگاه های محبوب در پینکت:

از ویژگی های پینکت میتوان به دسته بندی دقیق محصولات اشاره کرد با این امکان شما میتوانید به راحتی با مراجه به دسته بندی ها کالای مورد نظر خود را تهیه کنید.

تخفیفات ویژه پینکت :

شما میتوانید از تخفیفات کلیه فروشگاه های زنجیره ای استفاده کنید تا هم در وقت و هم در هزینه ها صرفه جویی کنید و یک خرید بصرفه از هر جهت داشته باشید.

پشتیبانی از فروشگاه های مختلف در پینکت :

شما میتوانید از کلیه فروشگاه های میدان تره بار در تهران میوه خریداری کنید که کمتری فروشگاه اینترنتی این اقدام را فراهم اورده تا کاربران بتوانند از میوه تره بار خرید کنند.

فروشگاه شهروند هم در این برنامه اقدام به فروش کالا های اساسی میکند و ساکنین شهر تهران میتوانند از 12 فروشگاه بزرگ شهروند در سطح تهران کالاهای مورد نیاز خود را با تخفیفات ویژه خریداری کنند.

هایپرمی از دیگر فروشگاه های پینکت میباشد که اقدام به فروش کالاهای سوپرمارکتی میکند و شهروندان تهران میتوانند از بین 7 فروشگاه هایپرمی در شهر کالاهای مورد نیاز خود را خریداری کنند.

دانلود پینکت به شما این امکان را میدهد تا بتوانید از فروشگاه های محبوب مانند شهروند،هایپرمی و میوه تره بار تهران خرید های خود را انجام دهید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *