cool hit counter

پاساژ

پاساژ
  • آپدیت
  • نسخه 10.2.159
  • اندروید 5.0+
  • دسته
  • رای: 3
  • نظر: 0
محبوبیت 66% 66%

اسکرین شات ها

پاساژپاساژپاساژپاساژ

دانلود پاساژ

دانلود پاساژ نرم افزار خرید آنلاین لباس و کالا

امکان خرید و فروش کالا

امکان چانه زنی

پاساژ نام نرم افزاری است که به شما این امکان را میدهد بتوانید لباس و یا کالاهای عرضه شده توسط فروشگاه ها را خریداری کنید. بیش از 6000 هزار فروشگاه و هزاران کالای آماده فروش در پاساژ وجود دارد که به شما این امکان را میدهد یک خرید خوب داشته باشید شما علاوه بر صرفه جویی در زمان میتوانید با تخفیف گرفتن در هزینه ها نیز صرفه جویی کنید. دسته بندی های پاساژ به شما این امکان را میدهد تا در هر دسته ای که کالا نیاز دارید جستجو کنید و اقدام به خرید کالا کنید از لباس گرفته تا کالای دیجیتال در پاساژ وجود دارد.

در پاساژ هر فروشگاه پروفایل کاربری خود را دارد فروشگاه ها در این بخش می توانند کالاهای تخفیف دار ویا حراجی های خود را قرار دهند و مشتریان بیشتری را جذب فروشگاه خود کنند. در بخش آمار خریدار میتواند عملکرد فروشگاه ها را مشاهده کند تا بتواند بر اساس نظرات دیگر خریداران بهترین خرید را انجام دهد. یکی از امکانات جالب پاساژ امکان چانه زنی میباشد که خریدار میتواند از فروشنده درخواست تخفیف کند. در ادامه بیشتر با پاساژ در اندروید استار آشنا خواهید شد.

ویژگی های نرم افزار پاساژ:

دسته بندی متنوع:

این نرم افزار درست شبیه یک پاساژ بسیار بزرگ است با این تفاوت که به صورت مجازی ایجاد شده است و شما هر محصولی از هر دسته ای که بخواهید در پاساژ پیدا خواهید کرد شما میتوانید از موبایل گرفته تا لباس و … را در پاساژ مشاهده و خریداری کنید.

امکانات کامل فروشگاه ها:

در پاساژ بیش از 6000 فروشگاه وجود دارد که هر کدام دارای امکانات جالبی است تا بتوانند به بهترین شکل ممکن کالای خود را به فروش برسانند برای مثال فروشنده میتواند برای برخی کالا های خود حراجی ایجاد کند. کاربران میتوانند صفحه فروشگاه را دنبال تا از محصولات جدید مطلع شوند. آنالیز فروشگاه به کاربران و فروشندگان این امکان را می دهد تا خریدار بتواند هم خرید مناسب داشته باشد و هم فروشنده بر اساس آمار فروش با سلیقه کاربران آشنا شود.

ایجاد فروشگاه رایگان:

اگر شما هم بوتیک یا فروشگاه ویا حتی کالایی را برای فروش دارید میتوانید به صورت رایگان در پاساژ یک پروفایل بسازید و اقدام به فروش کالا کنید بیش از هزاران کاربر منتظر شما هستند تا کالای خود را برای فروش قرار دهید.

گفتگو مستقیم:

امکان گفتگو به خریدار و فروشنده این فرصت را میدهد تا باهم در بستر پاساژ در ارتباط باشند و سوالات خود را در مورد کالا و محصول در حال فروش از فروشنده بپرسند.

حفاظت از خریدار:

تامین امنیت پاساژ این اطمینان را به خریدار میدهد که حتما کالا به دست او میرسد و همچنین کیفیت کالا همانند توضیحات فروشنده است. پاساژ تمامی مجوز ها را دارا میباشد و کاربران میتوانند با خیال راحت در بستر پاساژ خرید کنند.

دانلود پاساژ به شما این امکان را میدهد تا بتوانید به راحتی کالا های مورد نیاز خود را در این پاساژ مجازی بزرگ خریداری کنید. ویا فروشگاه بسازید و بفروشید.

پاساژ
دانلود برنامه پاساژ با لینک مستقیم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *