دانلود دکتر آی کیو Driq 1.1.0.3 آموزش رایگان دروس تمامی مقاطع تحصیلی

Driq
  • رای: 179
  • نظر: 0
محبوبیت 84% 84%

دانلود دکتر آی کیو

دانلود دکتر آی کیو نرم افزار آموزش دروس مدرسه

بیش از 6000 ساعت آموزش ویدیویی

دکتر آی کیو نام یکی دیگر از نرم افزار های منتشر شده انتشارات گاج می باشد که استفاده از آن کاملا رایگان بوده و شما میتوانید به ساعت ها محتوای ارزشمند آموزشی دسترسی پیدا کنید. با گسترش اینترنت نرم افزار های آموزشی نیز پیشرفت خوبی داشتند و نرم افزار های مختلفی جهت رشد تحصیلی برای دانش آموزان طراحی شده است. انتشارات گاج در این زمینه پیشرفت بسیار خوبی داشته و نرم افزار های کمک آموزشی مختلفی را برای گوشی های اندروید ارائه کرده است که ما در اندروید استار قبلا نرم افزار های انتشارات گاج را قرار داده ایم که میتوانید با مراجعه به بخش آموزش آنها را دانلود کنید. دکتر آی کیو برای تمامی مقاطع تحصیلی ویدیو آموزشی دارد و استادان به خوبی محتوای کتاب های درسی را برای دانش آموزان توضیح میدهند در ادامه میتوانید بیشتر با دکتر آی کیو آشنا شوید. با اندروید استار همراه باشید.

دسته بندی مناسب آموزش ها:

با انتخاب پایه تحصیلی در دکتر آی کیو به محتوای ویدیویی پایه خود دسترسی پیدا خواهید کرد ، دسته بندی مناسب درس های شما در دکتر آی کیو به شما کمک میکند تا بتوانید خیلی راحت آموزش مورد نیاز خود را پیدا کنید و از آن استفاده کنید.

امکان تماشای آنلاین و آفلاین:

شما میتوانید فیلم های آموزشی دکتر آی کیو را به صورت کاملا رایگان به صورت آنلاین مشاهده کنید و یا آنها را دانلود کنید تا هر وقت نیاز داشتید مجدد محتوای آموزشی را بدون نیاز به اینترنت تماشا کنید.

استفاده از معلمان برتر:

تدریس های دکتر آی کیو از کیفیت بالایی برخوردار میباشد زیرا در این برنامه سعی شده تا از بهترین معلمین برای آموزش ها استفاده کنند.

امکان جستحو:

با استفاده از امکان جستجو میتوانید محتوای دلخواه خود را به آسانی پیدا کنید.

دانلود دکتر آی کیو به دانش آموزان کمک میکند تا بتوانند به آسانی به بیش از 6000 محتوای ویدیویی آموزشی به صورت رایگان دسترسی پیدا کنند.

Driq
دانلود برنامه Driq با لینک مستقیم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *