cool hit counter

پادرس

پادرس
  • آپدیت
  • نسخه 4.1.0
  • اندروید 5.0+
  • دسته
  • قیمت رایگان
  • رای: 66
  • نظر: 0
محبوبیت 83% 83%

اسکرین شات ها

پادرسپادرسپادرسپادرس

دانلود پادرس

دانلود پادرس نرم افزار کمک آموزشی برای دانش آموزان

گام به گام، نمونه سوال ، جزوات دبیرستان

پادرس نام نرم افزاری است که توسط paadars group‏ برای گوشی های اندروید طراحی شده است. هدف از ساخت این برنامه کمک به ارتقای سطح درسی دانش آموزان مقطع متوسطه میباشد. کلیه محتوای پادرس به صورت رایگان ارائه شده است و در هر پایه ای از دوره دبیرستان هستید میتوانید از نمونه سوالات و جزوات پادرس استفاده کنید. همچنین پادرس گام به گام کلیه دروس را برای شما طراحی کرده است و شما میتوانید حل تمرین کلیه سوالات کتاب درسی خود را در پادرس مشاهده کنید و اشتباهات خود را برطرف کنید. برای استفاده از پادرس کافیست تا بعد از نصب برنامه پایه تحصیلی خود را مشخص کنید تا بتوانید به محتوای آموزشی پایه مربوطه خود به صورت کاملا رایگان دسترسی پیدا کنید. در ادامه میتوانید بیشتر با پادرس آشنا شوید با اندروید استار همراه شوید.

دسته بندی جزوات در پادرس:

در پادرس این امکان برای شما وجود دارد تا بتوانید جزوات هر درس را به صورت تفکیک شده در بخش جزوات در یک محیط گرافیکی زیبا مشاهده کنید آنها را به صورت رایگان دانلود کنید.

حل تمرین و نمونه سوال:

شما میتوانید حل تمرین هر فصل از هر درسی را که میخواهید را در پادرس مشاهده کنید و نمونه سوالات را فصل به فصل مشاهده کنید.

لیست محتوای پادرس :

پادرس هفتم: اسن بخش از پادرس شامل تمام محتوای درسی دروس پایه هفتم میشود . دانش آموزان هفتمی میتوانند با استفاده از اپلیکیشن پادرس هفتم گام به گام، نمونه سوال ، جزوات درسی و همچنین ویدیو های آموزی را در اختیار داشته باشند.

پادرس هشتم: این قسمت از پادرس هم تمامی نیازهای دانش آموزان هشتم را رفع می کند و هشتمی ها میتوانند ویدیو درسی ، نمونه سوال ، جزوه و از همه مهمتر حل تمرین دروس رو در پادرس هشتم اختیار داشته باشند.

پادرس نهم: دانش آموزان سال نهم دوره اول ددبیرستان میتوانند با استفاده از اپلیکیشن جدید پادرس نمونه سوال،جزوه و گام به گام دروس درسی و همچنین ویدیو درسی را داشته باشند.

پادرس دهم: دانش آموزان سال دهم دبیرستان که رشته تحصیلی آنها ریاضی و فیزک،علوم تجربی و علوم انسانی هست میتوانند با استفاده از پادرس دهم کلیه مشکلات درسی خود را رفع کنند.

پادرس یازدهم: محصلین این مقطع که در رشته های نظری تحصیل می کنند میتوانند با استفاده از اپلیکیشن جدید پادرس یازدهم گام به گام ، نمونه سوال ، جزوه ها و همچنین کلیه ویدیو آموزشی را رایگان در اختیار داشته باشند.

پادرس دوازدهم: دانش آموزانی که کنکور دارند ودر مقطع دوازدهم تحصیل میکنند نیز با استفاده از پادرس دوازدهم تمامی محتوای مورد نیاز امتحانات نهایی و کنکور بدون پرداخت هیچ هزینه ای دسترس آنها است.

پادرس هنرستان: این بخش از پادرس به تازگی و در این نسخه به برنامه اضافه گردیده و فقط شامل دروس اصلی و مشترک دانش آموزان هنرستان های فنی و حرفه وکارودانش میشود

دانلود پادرس به شما دانش آموزان عزیز این امکان را میدهد تا بتوانید به حل تمرین سوالات کتاب درسی و نمونه سوالات مربوط به آن دسترسی پیدا کنید.

پادرس
دانلود برنامه پادرس با لینک مستقیم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *