دانلود شاد 2.3.1 نرم افزار آموزش و پروش ایران ویژه آموزش مجازی

دانلود شاد 2.3.1 نرم افزار آموزش و پروش ایران ویژه آموزش مجازی

دانلود شاد 2.3.1 نرم افزار آموزش و پروش ایران ویژه آموزش مجازی

دانلود شاد

دانلود شاد نرم افزار آموزش و پرورش ایران

شبکه اجتماعی آموزشی مدارس ایران

شاد نام نرم افزاری است که توسط آموزش و پرورش ایران جهت آموزش مجازی دانش آموزان طراحی گردیده است. با شیوع ویروس کرونا و تعطیل شدن مدارس جهت جلوگیری از عقب افتادن دانش آموزان آموزش و پرورش راهکار های مختلفی را برای دانش آموزان ارائه کرده است از جمله این افدامات آموزش از طریق شبکه های صدا و سیما میباشد. به تازگی نرم افزار جدیدی با نام شاد توسط آموزش و پرورش طراحی گردید تا دانش آموزان بتوانید ارتباط بهتری با معلمین خود در بستر یک شبکه داخلی داشته باشند استفاده از این پیامرسان آموزشی برخلاف سایر پیامرسان های خارجی مصرف اینترنت کمتری برای دانش آموزان خواهد داشت و شما میتوانید از کلیه محتوا را به صورت نیم بها استفاده کنید. ظاهر این نرم افزار بسیار شبیه به بخش پیامرسان روبیکا میباشد و کمی هم به تلگرام شبیه است در ادامه به نحوه استفاده از این برنامه بیشتر خواهیم پرداخت.

جهت استفاده از شاد حتما vpn خود را خاموش کنید:

شاد یک سامانه داخلی بوده و برای استفاده از آن حتما باید با آی پی ایران وارد برنامه شوید. برای امنیت بیشتر این اقدام صورت گرفته است چنانچه هنگام استفاده از سامانه با پیغام خطا در اتصال رو به رو شدید در صورتی که از سرویس های تغییر آی پی استفاده میکنید حتما آن را خاموش و یا نسخه شاد را بروز رسانی کنید.

چگونه باید وارد شاد شویم؟

برای استفاده از شاد حتما باید دانش آموزان یا معلمین احراز هویت شوند برای اینکار هنگام ورود به برنامه شما باید کلیه اطلاعات شخصی مربوط به خودتان مانند کد ملی و سریال شناسمه را وارد کنید تا بتوانید وارد کلاس درسی مربوط به خود شوید.

آیا میتوان از یک گوشی برای چند دانش آموزش استفاده کرد؟

به گفته سازندگان به زودی نسخه چند کاربره پیامرسان آموزشی شاد منتشر خواهد شد همچنین خانواده های عزیز میتوانند به صورت همزمان هم از نسخه نرم افزاری و هم از نسخه وب شاد برای انجام فعالیت های آموزشی استفاده کنند.

در ادامه میتوانید فیلم آموزش استفاده از شاد را مشاهده کنید.

دانلود شاد به دانش آموزان و معلمین کمک میکند تا در یک پیامرسان آموزشی فعالیت های آموزشی خود را در زمان قرنطینه ادامه دهند.

  • برچسب ها: , , , ,
  • نظرات 0

    دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *