دانلود هفت هشتاد 3.2.6 #780* نرم افزار انجام خدمات پرداخت

780
  • آپدیت
  • نسخه 3.2.6
  • اندروید 4.3+
  • دسته
  • رای: 20
  • نظر: 0
محبوبیت 80% 80%

اسکرین شات ها

780780780780

دانلود هفت هشتاد

دانلود هفت هشتاد نرم افزار انجام خدمات پرداخت

امکان کارت به کارت از کلیه بانک ها

دارای قابلیت پرداخت قبوض،عوارض جاده و…

هفت هشتاد نام نرم افزاری است که توسط 780 برای گوشی های اندروید عرضه شده است. هفت هشتاد آماده است تا به شما کمک کند تمامی کار های پرداختی خود را بدون خارج شدن از خانه و مراجعه به بانک و عابربانک انجام دهید. هفت هشتاد همانند سایر نرم افزار های پرداختی امکانات مشابهی مثل :پرداخت قبوض،کارت به کارت،دریافت موجودی،پرداخت عوارض آزاد راه ها،پرداخت قبض جریمه،خرید بیمه نامه های مختلف،خرید بلیت قطار،خرید بلیط اتوبوس،خرید بلیط هواپیما و… در اختیار شما قرار میدهد. البته هفت هشتاد امکانات دیگری مانند خرید کالا و… را نیز به برنامه اش اضافه کرده است.

با اضافه کردن کارت بانکی خود به نرم افزار هفت هشتاد میتوانید بدون نیاز به وارد کردن اطلاعات هر زمان که نیاز دارید خدمات کارت به کارت و … را انجام دهید. هفت هشتاد کلیه مجوز های لازم برای ارائه این خدمات را دارد و شما میتوانید با خیال راحت از بستر این برنامه استفاده کنید. این برنامه از رابط کاربری نسبتا زیبایی برخوردار است و رابط کاربری مناسبی دارد.

انجام خدمات مختلف پرداخت:

شما میتوانید با نصب هفت هشتاد از این خدمات که شامل: پرداخت قبوض،کارت به کارت،دریافت موجودی،پرداخت عوارض آزاد راه ها،پرداخت قبض جریمه،خرید بیمه نامه های مختلف،خرید بلیت قطار،خرید بلیط اتوبوس،خرید بلیط هواپیما ،خرید طرح ترافیک،خرید بسته های اینترنتی،خرید شارژ،خرید بلیط اماکن گردشگری و… بهرمند شوید.

دسته بندی مناسب خدمات:

راحتی کار کرد یک نرم افزار یکی از مهمترین نکات برای استفاده کاربران می باشد که هفت هشتاد با دسته بندی مناسب توانسته سهولت کار با نرم افزار را افزایش دهد برای مثال در بخش خودرو شما میتوانید کلیه خدمات مربوط به خودرو مثل پرداخت جریمه و… را انجام دهید.

دانلود هفت هشتاد به شما کمک میکند تا بتوانید خدماتی مثل کارت به کارت ،پرداخت عوارض جاده ای،پرداخت قبوض و دیگر خدمات بانکی را به راحتی در دسترس داشته باشید.

780
دانلود برنامه 780 با لینک مستقیم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *