cool hit counter

آپ - آسان پرداخت

آپ - آسان پرداخت
  • آپدیت
  • نسخه 5.1.6
  • اندروید 4.2+
  • دسته
  • رای: 11
  • نظر: 0
محبوبیت 63% 63%

اسکرین شات ها

دانلود آپ

دانلود آپ نرم افزار انجام خدمات بانکی 

امکان کارت به کارت از کلیه بانک ها

دارای قابلیت پرداخت قبوض،عوارض جاده و…

آپ نام نرم افزاری است که توسط آسان پرداخت برای گوشی های اندروید عرضه شده است. آپ آماده است تا به شما کمک کند تمامی کار های پرداختی خود را بدون خارج شدن از خانه و مراجعه به بانک و عابربانک انجام دهید. آپ همانند سایر نرم افزار های پرداختی امکانات مشابهی مثل :پرداخت قبوض،کارت به کارت،دریافت موجودی،پرداخت عوارض آزاد راه ها،پرداخت قبض جریمه،خرید بیمه نامه های مختلف،خرید بلیت قطار،خرید بلیط اتوبوس،خرید بلیط هواپیما و… در اختیار شما قرار میدهد. البته آپ امکانات دیگری مانند خرید کالا و… را نیز به برنامه اش اضافه کرده است. با اضافه کردن کارت بانکی خود به نرم افزار آپ میتوانید بدون نیاز به وارد کردن اطلاعات هر زمان که نیاز دارید خدمات کارت به کارت و … را انجام دهید. آپ کلیه مجوز های لازم برای ارائه این خدمات را دارد و شما میتوانید با خیال راحت از بستر این برنامه استفاده کنید. این برنامه از رابط کاربری نسبتا زیبایی برخوردار است و رابط کاربری مناسبی دارد.

انجام خدمات مختلف پرداخت:

شما میتوانید با نصب آپ از این خدمات که شامل: پرداخت قبوض،کارت به کارت،دریافت موجودی،پرداخت عوارض آزاد راه ها،پرداخت قبض جریمه،خرید بیمه نامه های مختلف،خرید بلیت قطار،خرید بلیط اتوبوس،خرید بلیط هواپیما ،خرید طرح ترافیک،خرید بسته های اینترنتی،خرید شارژ،خرید بلیط اماکن گردشگری و… بهرمند شوید.

قابلیت ذخیره آپ به شما کمک میکند همیشه بتوانید خیلی راحت استعلام قبض و عوارض آزاد راه و… را انجام دهید.

کیف پول آپ:

شما میتوانید مبلغی را در کیف پول خود ذخیره کنید تا هر زمان نیاز به خرید شارژ و در کل استفاده از خدمات دیگر را داشتید خیلی سریع کار خود را انجام دهیدو بدون وارد کردن اطلاعات کارت اقدام به خرید شارژ و … کنید.

از دیگر ویژگی های آپ امکان استفاده از کیف پول برای اسنپ است شما میتوانید کیف پول آپ را شارژ کنید و برای پرداخت هزینه سفر ها در اسنپ استفاده کنید.

دسته بندی مناسب خدمات:

راحتی کار کرد یک نرم افزار یکی از مهمترین نکات برای استفاده کاربران می باشد که آپ با دسته بندی مناسب توانسته سهولت کار با نرم افزار را افزایش دهد برای مثال در بخش خودرو شما میتوانید کلیه خدمات مربوط به خودرو مثل پرداخت جریمه و… را انجام دهید.

دانلود آپ به شما کمک میکند تا بتوانید خدماتی مثل کارت به کارت ،پرداخت عوارض جاده ای،پرداخت قبوض و دیگر خدمات بانکی را به راحتی در دسترس داشته باشید.

آپ - آسان پرداخت
دانلود برنامه آپ - آسان پرداخت با لینک مستقیم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *