cool hit counter

تاپ

تاپ
  • آپدیت
  • نسخه 4.8.2
  • اندروید 4.3+
  • دسته
  • رای: 6
  • نظر: 0
محبوبیت 66% 66%

اسکرین شات ها

دانلود تاپ

دانلود تاپ نرم افزار انجام خدمات بانکی برای اندروید 

انجام آسان کارهای بانکی تنها با چند کلیک

امکان پرداخت قبوض و کارت به کارت

تاپ نام نرم افزاری است که توسط تابان آتی پرداز برای گوشی های اندروید ساخته و منتشر شده است. این روز ها انجام خدمات بانکی در خانه به آسانی قابل انجام است نرم افزار های مختلفی برای انجام اموربانکی و مالی طراحی شده است که هر کاربر بر اساس نیاز های خود اقدام به نصب برنامه ها میکنند به صورت کلی عملکرد برنامه های بانکی مانند تاپ به یک شکل هست شما میتوانید عملیاتی مانند: پرداخت قبوض،کارت به کارت،دریافت موجودی،پرداخت عوارض آزاد راه ها،پرداخت قبض جریمه،خرید بیمه نامه های مختلف،خرید بلیت قطار،خرید بلیط اتوبوس،خرید بلیط هواپیما و… را با استفاده تاپ انجام دهید.

شما میتوانید کارت بانکی خود را در تاپ ذخیره کنید تا هر بار بدون نیاز به وارد کردن اطلاعات کار هایی که میخواهید را انجام دهید. تاپ کلیه مجور هارا برای ارائه این خدمات دریافت کرده است و شما میتوانید در بستری امن از این نرم افزار استفاده کنید . این برنامه از رابط کاربری ساده ای برخوردار است و کمی ساده بنظر می آید اما امکانات خوبی را در اختیار شما قرار می دهد . در ادامه میتوانید بیشتر با تاپ آشنا شوید.با اندروید استار همراه شوید.

انجام خدمات مختلف پرداخت:

شما میتوانید با نصب تاپ از این خدمات که شامل: پرداخت قبوض،کارت به کارت،دریافت موجودی،پرداخت عوارض آزاد راه ها،پرداخت قبض جریمه،خرید بیمه نامه های مختلف،خرید بلیت قطار،خرید بلیط اتوبوس،خرید بلیط هواپیما ،خرید طرح ترافیک،پرداخت پارک حاشیه ای در مشهد،خرید بسته های اینترنتی،خرید شارژ،خرید بلیط اماکن گردشگری،خرید بلیت موزه و… بهرمند شوید.

کیف پول تاپ:

شما میتوانید مبلغی را در کیف پول خود ذخیره کنید تا هر زمان نیاز به خرید شارژ و در کل استفاده از خدمات دیگر را داشتید خیلی سریع کار خود را انجام دهیدو بدون وارد کردن اطلاعات کارت اقدام به خرید شارژ و … کنید.

دسته بندی مناسب خدمات:

راحتی کار کرد یک نرم افزار یکی از مهمترین نکات برای استفاده کاربران می باشد که تاپ با دسته بندی مناسب توانسته سهولت کار با نرم افزار را افزایش دهد برای مثال در بخش خودرو شما میتوانید کلیه خدمات مربوط به خودرو مثل پرداخت جریمه و… را انجام دهید.

تکرار خرید:

تکرار خرید به شما این امکان را میدهد تا شما بتوانید بدون صرف وقت خرید هایی که همیشه انجام میدهید را سریع در دسترس داشته باشید تا با یک کلیک مجدد خرید برای شما انجام شود.

دانلود تاپ به شما کمک میکند تا بتوانید خدماتی مثل کارت به کارت ،پرداخت عوارض جاده ای،پرداخت قبوض و دیگر خدمات بانکی را به راحتی در دسترس داشته باشید.

تاپ
دانلود برنامه تاپ با لینک مستقیم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *