cool hit counter

سون زیپر

سون زیپر
  • آپدیت
  • نسخه 3.10.77
  • اندروید 4.3+
  • دسته
  • رای: 1
  • نظر: 0
محبوبیت 100% 100%

اسکرین شات ها

دانلود سون زیپر

دانلود سون زیپر باز کردن فایل های زیپ در اندروید 

پشتبانی از تمامی فرمت های فشرده سازی

سون زیپر نام نرم افزاری بسیار قدیمی در زمینه مدیریت فایل می باشد که از اولین روز های محبوبیت اندروید وارد دنیای این گوشی های اندرویدی شد و توانست با امکانات زیادی که دارد نصب های فعال زیادی را بگیرد و کاربران زیادی را جذب خود کند اکنون این نرم افزار با وجود رقبا جدید و جذاب هنوز کاربران خود را دارد تا کنون که این پست را تنظیم میکنیم بیش از 10 میلیون کاربر سراسر جهان از امکانات سون زیپر برای مدیریت فایل های خود استفاده میکنند.

اما سون زیپر چه فرقی با سایر نرم افزار مدیریت فایل دارد؟حتما برای شما پیش آمده که فایلی با فرمت زیپ را دانلود کردید اما فایل منیجر گوشی آنرا باز نکرده اینجاست که سون زیپر به شما کمک میکند تا فایل های فشرده با هر فرمتی را به آسانی از حالت فشرده خارج کنید و به فایل های داخل آن دسترسی پیدا کنید.

البته امکانات این نرم افزار همینجا محدود نمیشود با دسته بندی های مناسبی که سون زیپر دارد به شما این امکان را میدهد تا فایل های مختلف را در فرمت های مشخصه مشاهده کنید برای مثال فایل های تصویری شما در دسته فایل های تصویری و فایلی های ویدیویی شما در دسته فایل های ویدیویی قابل مشاهده است.

ویژگی های سون زیپر:

پشتیبانی از تمامی فرمت های فشرده سازی:

گستردگی پشتیبانی از فرمت های مختلف به شما این امکان را میدهد تا تمامی فایل های فشرده را به آسانی از حالت فشرده خارج کنید تعدادی از فرمت های پشتیبانی شده شامل:  zip ، alz ، egg ، tar ، tar.gz ، tar.bz2 ، gz ، bz2 ، rar ، jar ، ۷zip و lzh می باشد.

اتصال به FTP هاست:

اگر هاست دارید و میخواهید فایل ها را از گوشی به هاست انتقال بدید تا در سایت نمایش بدهید سون زیپر این کار را برای شما انجام میدهد و ابزار هایی را در اختیار شما قرار میدهد تا با اتصال به هاست بتوانید فایل های هاست را نیز مدیریت کنید.

پخش کننده ویدیو و تصاویر:

سون زیپر یک پلیر داخلی نیز دارد که میتواند هر ویدیویی را برای شما نمایش دهد همچنین قابلیت پخش فایل های فلش و گیف نیز دارد. همچنین شما میتوانید با استفاده از سون زیپر تصاویر را ویرایش کنید.

مدیریت برنامه ها و بازی های نصب شده :

سون زیپر این قابلیت را دارد تا نرم افزار های نصب شده بر روی گوشی را برای شما نمایش دهد تا بتوانید از میزان فضای اشغال شده توسط برنامه ها مطلع شوید. شما میتوانید برنامه ها را نیز حذف کنید.

دانلود سون زیپر به شما کمک میکند تا به یک نرم افزار کامل در زمینه مدیریت فایل دسترسی پیدا کنید و هر نوع فایل Zip یا فشرده ای را از حالت فشرده خارج کنید.

سون زیپر
دانلود برنامه سون زیپر با لینک مستقیم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *