cool hit counter

کیکا کیبورد

کیکا کیبورد
  • آپدیت
  • نسخه 6.6.9.5912
  • اندروید 6.0+
  • دسته
  • رای: 8
  • نظر: 0
محبوبیت 87% 87%

اسکرین شات ها

کیکا کیبوردکیکا کیبوردکیکا کیبوردکیکا کیبورد

دانلود کیکا کیبورد

دانلود کیکا کیبورد کیبردی کامل با امکانات جذاب

شلک ها و تم های متنوع جذاب

پشتیبانی از زبان شیرین فارسی

کیبورد یکی از مهمترین بخش های نرم افزاری گوشی هوشمند محسوب میشود. روزانه یکی از پر کاربرد ترین نرم افزاری که از آن استفاده میکنیم کیبرد مجازی است هر گوشی بر اساس شرکت سازنده از کیبورد متفاوتی استفاده میکند برای مثال شرکت سامسونگ از کیبورد مخصوص خود استفاده میکند و سایر برند ها کیبورد پیشفرض اندروید یعنی گوگل کیبورد استفاده میکنند کیبورد های اصلی گوشی های اندروید معمولا امکانات کمتری دارند و حتی مثل کیبورد سامسونگ امکان نصب تم ندارد و در کل بسیار محدود تر است و یا مثل کیبورد گوگل به دلیل چینش نزدیک به هم حروف فارسی ممکن است تایپ برای برخی افراد مشکل باشد پس مولفه های مختلفی برای انتخاب یک کیبورد مناسب وجود دارد که بیشتر به شخص استفاده کننده مربوط است کیکا کیبورد نام نرم افزاری است که بیش از 10 میلیون نصب فعال دارد و توانسته امتیاز 4.5 از 5 را از کاربران دریافت کند. پشتیبانی از زبان های مختلف از ویژگی های کیکا کیبورد میباشد که در ادامه میتوانید بیشتر با کیکا کیبورد آشنا شوید.

ویژگی های دانلود کیکا کیبورد:

استیکر و گیف های جذاب:

بیش از 5000 شکلک و استیکر در کیکا کیبرد وجود دارد که کاربران میتوانند از آنها برای ابراز احساسات خود در گفتگو ها استفاده کنند.

امکان نصب تم در کیکا کیبورد:

قابلیت نصب تم به شما این امکان را میدهد تا بتوانید بر اساس سلیقه خود کیبرد را شخصی سازی کنید شما میتوانید از بین 6000 تم کیبورد پوسته مورد نظر خود را انتخاب و آن را بر روی کیکا نصب کنید همچنین تم ها دارای دسته بندی متنوعی میباشند که انتخاب را برای شما آسان میکند.

امکان اصلاح متن در کیکا کیبورد :

یکی دیگر از امکانات کیبرد ها امکان اصلاح متن ها و کلمات میباشد و یا بر اساس نوشته های قبلی متنی را به شما پیشنهاد میدهد البته شاید این امکان برای ایرانی های خیلی خوشایند نباشد. به راحتی میتوایند این ویژگی را فعال یا غیرفعال کنید.

تنظیم عکس در پس زمینه کیکا کیبورد:

شما میتوانید به راحتی پس زمینه کیبرد را بر اساس نیاز خود تغییر دهید برای مثال میتوانید عکسی را که دوست دارید در پس زمینه کیبرد قرار دهید.

امکان نصب فونت ها متنوع در کیکا:

شما میتوایند از بین فونت های موجود در کیکا کیبورد هر کدام را که دوست دارید نصب کنید توجه داشته باشید که عمده فونت های کیکا انگلیسی بوده و فونت فارسی ندارد.

دانلود کیکا کیبورد به شما کمک میکند تا بتوانید به یک کیبورد با امکانات بالا و قابلیت های نصب تم ، تنظیم تصویر زمینه و شکلک های جذاب دسترسی پیدا کنید.

کیکا کیبورد
دانلود برنامه کیکا کیبورد با لینک مستقیم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *