cool hit counter

شیر ایت

شیر ایت
  • آپدیت
  • نسخه 6.21.55
  • اندروید 6.1+
  • دسته
  • رای: 44
  • نظر: 0
محبوبیت 81% 81%

اسکرین شات ها

شیر ایتشیر ایتشیر ایتشیر ایت

دانلود شیرایت

دانلود شیرایت نرم افزار ارسال و دریافت فایل

نسخه بدون تبلیغات قرار گرفت

شیرایت نام نرم افزاری محبوب در زمینه ارسال و دریافت فایل مابین گوشی های اندروید و یا سیستم عامل های دیگر می باشد. شیرایت تاکنون بیش از 1 میلیارد نصب فعال دارد وتوانسته امتیاز 4.3 از 5 را از کاربران گوگل پلی دریافت کند که در این زمینه میتواند گفت امتیاز بسیار خوبی است. به صورت کلی میتوان گفت شما هر فایلی با هر فرمتی را که میخواهید میتوانید ارسال و یا دریافت کنید ویژگی متفاوت شیرایت سرعت بسیار بالای آن در ارسال و دریافت فایل های می باشد در ارسال فایل از طریق بلوتوث شما مدت زمان بسیاری را صرف ارسال و یا دریافت فایل خواهید کرد درحالی که با استفاده از شیرایت میتوان در چند ثانیه فایل های حجیم را ارسال و یا دریافت کرد.

به تازگی شیرایت امکانات مختلفی به نرم افزار خود اضافه کرده است که میتواند این برنامه را به یک ابزار کاربردی جذاب تبدیل کند. افزوده شدن پلیر صوتی و تصویری به شما این امکان را میدهد تا بتوانید فایل های صوتی و تصویری را در این نرم افزار به آسانی اجرا کنید و دیگر نیازی به نصب پلیر های مختلف ندارید البته شیرایت ویدیو ها و موسیقی های مختلف آنلاینی نیز در این برنامه قرار داده که میتوانید از آنها استفاده کنید در ادامه میتوانید بیشتر با این نرم افزار آشنا شوید.

امکان ارسال و دریافت فایل با سرعت بالا:

شما میتوانید با استفاده از شیرایت با سرعت بسیار بالا فایل های خود را ارسال و دریافت کنید این سرعت 200 برابر بیشتر از بلوتوث است. شیرایت از وای فای گوشی برای ارسال و دریافت فایل ها استفاده میکند.

پشتیبانی از سیستم عامل های مختلف:

یکی از ویژگی های شیرایت امکان ارسال فایل از سیستم عامل های مختلف به یکدیگر میباشد برای مثال شما میتوانید بدون اتصال کابل به کامپیوتر با نصب کردن شیرایت بر روی گوشی خود و کامپیوتر فایل ها را به کامپیتوتر انتقال دهید و یا از کامپیوتر به گوشی انتقال دهید.

فایل منیجر قدرتمند:

فایل منیجر شیرایت به خوبی فایل های شما را دسته بندی میکند و هر فرمت را در فیلد مخصوص خود نمایش میدهد که اینکار به کاربر کمک میکند تا فایل ها را ساده تر پیدا کند.

پلیر داخلی:

شما میتوانید فایل های صوتی و تصویری را با هر فرمتی که هستند در محیط شیرایت مشاهده کنید و لذت ببرید.

پشتیبانی از زبان های مختلف:

شیرایت با گذشت زمان امکانات بیشتری به برنامه خود اضافه کرد در این حین با توجه به محبوبیت این نرم افزار در کشور های مختلف بر اساس مناطق  زبان هایی به این نرم افزار اضافه کرد که زبان شیرین فارسی از جمله این نرم افزار ها می باشد.

دانلود شیرایت به شما این امکان را میدهد تا بتوانید انواع فایل ها را بین گوشی های اندروید و سایر سیستم عامل ها انتقال دهید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *