cool hit counter

گوگل کروم

گوگل کروم
  • آپدیت
  • نسخه 107.0.5304.141
  • اندروید 6.0+
  • دسته
  • رای: 28
  • نظر: 0
محبوبیت 85% 85%

اسکرین شات ها

گوگل کرومگوگل کرومگوگل کرومگوگل کروم

دانلود گوگل کروم اندروید

دانلود گوگل کروم اندروید مرورگر محبوب اندروید 

ذخیره صفحات بارگزاری شده 

هماهنگ با نسخه دسکتاپ

گوگل کروم اندرودی نام نرم افزار است که توسط گوگل برای گوشی های اندروید طراحی شده است و چند سالیست به صورت اجباری بر روی گوشی های اندرویدی نصب میشود این مرورگر همانند نسخه دسکتاپ آن از امکانات مناسبی برخوردار است و میتواند تمامی نیاز های یک کاربر را برطرف کند هم اکنون کروم بر روی بیش از 5 میلیار گوشی اندرویدی فعال است و کاربران به این مرورگر امتیاز 4.4 از 5 را داده اند که بسیار امتیاز خوب و قابل توجهی است.

کروم اندروید از جدید ترین تکنولوژی روز برنامه نویسی پشتیبانی میکند و شما میتوانید هر سایتی را بر روی این مرورگر بدون هیچ اشکالی بارگزاری کنید. در نسخه های جدید این مرورگر بیشتر به امنیت توجه شده است و سایت های نا ایمن را برای شما باز نخواهد کرد و هشدار آلوده بودن وب سایت را به شما می دهد. قابلیت incognito یکی از قابلیت های مهم کروم میباشد شما با استفاده از این امکان تاریخچه ای از وبگردی خود باقی نخواهید گذاشت و همچیز در یک بستر امن اتفاق می افتد.

اگر از کروم در سایر سیتم عامل ها استفاده میکنید کافیست تا ایمیل خود را وارد کروم کنید از این پس اطلاعات شما بر روی ایمیل ذخیره خواهد شد و سپس میتوانید با وارد شدن به کروم موبایل تمامی اطلاعات خود را در هر دو سیستم عامل داشته باشید.

ترجمه خودکار صفحات :

یکی از قابلیت های جذاب کروم ترجمه صفحات وبسایت هاست، هنگامی که شما یک سایت را بارگزاری میکنید چناچه با زبان تنظیم شده مرورگر شما یکی نباشد به سرعت صفحه سایت برای شما ترجمه خواهد شد که این امکان میتواند برای بسیاری از کاربران ارزشمند باشد.

 قابلیت incognito:

این ویژگی به شما این امکان را میدهد تا بتوانید بدون اینکه ردی از خود بر روی حافظه مرورگر بگذارید از سایت ها بازدید کنید با بستن صفحه تمامی اطلاعات و تاریخچه وبگردی شما نیز حذف خواهد شد.

فشرده سازی صفحات :

کروم میتواند تا 60 درصد صفحات سایت ها را فشرده کند این اقدام سبب میشود تا سایت ها برای شما با سرعت بیشتری باز شوند و حجم اینترنت کمتری را مصرف کنید.

امنیت بالا در کروم اندروید:

کروم مانع باز شدن وبسایت های آلوده بر روی گوشی اندروید می شود و اگر سایتی از ssl استفاده نکند کروم با نمایش هشداری به کاربر اطلاع می دهد که این صفحه نا امن است .

دانلود گوگل کروم اندروید به شما کمک میکند تا به یک مرورگر کامل و حرفه ای در گوشی های اندروید دسترسی داشته باشید و از امکانات بالای آن بهرمند شوید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *