cool hit counter

آیو

آیو
  • رای: 39
  • نظر: 0
محبوبیت 79% 79%

اسکرین شات ها

آیوآیوآیوآیو

دانلود آیو

دانلود آیو نرم افزار پخش آنلاین تلویزیون و فیلم و سریال

امکان مشاهده آرشیو تلویزیون تا 14 روز

شبکه اختصاصی آیو اسپرت پخش تمام مسابقات ورزشی

آیو نام نرم افزاری است که برای گوشی های اندروید طراحی شده است تا به کاربران این امکان را بدهد بتوانند به صورت آنلاین تلویزیون تماشاکنند و از فیلم ها و سریال های روز دنیا لذت ببرند. همچنین آیو دارای شبکه های اختصاصی جذاب نیز میباشد که میتوان به آیو اسپرت اشاره کرد این شبکه اینترنتی به شما این امکان را می دهد تا هیچ مسابقه ورزشی را از دست ندهید و نمامی مسابقات لیگ برتر انگلیس و… را با گزارش اختصاصی و امکانات جذاب مشاهده کنید. از دیگر شبکه های اختصاصی آیو میتوان به آیوتون و آیوفیلم اشاره کرد.

کلیه برنامه های پخش شده در تلویزیون تا 14 روز در دسترس شما قرار خواهند گرفت. برای استفاده از آیو باید حتما اشتراک تهیه کنید که تاریخ خرید اشتراک براساس نیاز شما می باشد.البته تماشای پخش آنلاین تلویزیون رایگان میباشد. استفاده از آیو برای کودکان نیز میتواند انتخاب خوبی باشد با استفاده از شبکه آیوتون میتوانید جدید ترین کارتون های روز دنیا را برای کودکان خود نمایش دهید. در ادامه می توانید بیشتر با آیو آشنا شوید. با اندروید استار همراه شوید.

شبکه های اختصاصی :

شبکه آیو اسپرت: در شبکه ورزشی آیو اسپرت هیچ مسابقه ورزشی را از دست نخواهید داد. میتوانید مسابقات ورزشی را با گزارش اختصاصی و امکانات جالب مشاهده کنید. کل کل گزارش گرها و صدای تماشاچی های بازی تماشای فوتبایل و سایر ورزش ها را برای شما جذاب تر خواهد کرد.

شبکه آیوتون: در شبکه  آیوتون میتوانید جدید ترین کارتون ها و انمیشن های روز دنیارا تماشا کنید و لذت ببرید اگر هر ساعتی موفق به تماشای انیمیشن ها نشدید میتوانید بعدا انیمیشن مورد علاقه خود را تماشا کنید.

شبکه آیوفیلم: در این شبکه هم میتوانید فیلم های ایران و جهان را با دوبله اختصاصی آیو تماشا کنید و لذت ببرید.

از دیگر شبکه ها میتوان به پخش زنده حرم امام رضا و شبکه زندگی (علیه کرونا) اشاره کرد.

فیلم و سریال: 

شما میتوانید به فیلم ها و سریال های ایرانی دسترسی داشته باشید و با دوبله های اختصاصی آیو تماشا کنید همچنین استفاده از آیو برای برخی اپراتور ها رایگان و برای برخی نیم بها می باشد.

یاد آور:

یاد آور آیو این امکان را به شما میدهد تا با تنظیم زمان پخش مسابقات و فیلم ها به شما هشدار دهد تا بتوانید سر وقت به تماشای آن بپردازید.

دانلود آیو به شما کمک میکند تا به یک تلویزیون اینترنتی کامل دسترسی داشته باشید و هیچ فیلم و سریال و مسابقات ورزشی را از دست ندهید.

آیو
دانلود برنامه آیو با لینک مستقیم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *