cool hit counter

فیلم گردی

فیلم گردی
  • رای: 7
  • نظر: 0
محبوبیت 85% 85%

دانلود فیلم گردی

دانلود فیلم گردی نرم افزار تماشای آنلاین فیلم و سریال

دسترسی به هزاران فیلم و سریال ایرانی و خارجی

اینترنت نیم بها 

فیلم گردی یکی از نرم افزار های طراحی شده توسط سیمای نوین می باشد که توانسته کاربران زیادی را جذب خود کند. تماشای فیلم یکی از کار های لذت بخشی است که افراد در طی روز انجام میدهند شما به کمک فیلم گردی میتوانید به هزاران فیلم و سریال جذاب ایرانی و خارجی دسترسی داشته باشید شما برای استفاده از فیلم گردی نیاز به تهیه اشتراک دارید همچنین میتوانید از کد تخفیف های فیلم گردی استفاده کنید.

دسته بندی فیلم گردی این امکان را میدهد تا شما بتوانید خیلی راحت فیلم مورد علاقه خود را در هر سبکی که دوست دارید مشاهده کنید.قابلیت دانلود فیلم در فیلم گردی به شما کمک میکند تا بتوانید بدون نیاز به اینترنت به صورت آفلاین به تماشای فیلم بپردازید یکی از مهم ترین ویژگی های فیلم گردی دوبله بودن فیلم ها و انیمیشن ها میباشد از دیگر ویژگی های فیلم گردی تماشای نیم بهای فیلم ها می باشد که این ویژگی سبب می شود تا مصرف اینترنت شما کاهش چشمگیری داشته باشد. در ادامه بیشتر با این سرویس آشنا خواهید شد با اندروید استار همراه شوید.

دسته بندی فیلم ها و انیمیشن ها:

هرشخصی هنگام مشاهده فیلم علاقمند سبک خاصی میباشد پیدا کردن فیلم مورد علاقه کمی کار سختی به نظر می آید اما دسته بندی فیلم گردی به شما این امکان را میدهد تا به راحتی با انتخاب سبک مورد علاقه خود به تماشای فیلم هایی که دوست دارید بپردازید البته انیمیشن ها نیز دارای دسته بندی بسیار خوبی هستند که با عث می شود کار با فیلم گردی ساده تر شود.

تماشای فیلم ها با کیفیت مختلف:

شما می توانید بر اساس کیفیت اینترنتی که دارید کیفیت پخش فیلم را تعیین کنید البته خود برنامه نیز در حالت اتوماتیک کیفیت مناسب اینترنت شما را انتخاب میکند ولی شما میتوانید به صورت دلخواه تنظیم کنید.

دانلود فیلم گردی به شما کمک میکند تا به هزاران فیلم و سریال و انیمیشن های ایرانی و خارجی دسترسی داشته باشید وبه صورت نیم بها به تماشای فیلم و سریال بپردازید.

فیلم گردی
دانلود برنامه فیلم گردی با لینک مستقیم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *