cool hit counter

دیجیتون

دیجیتون
  • رای: 14
  • نظر: 0
محبوبیت 64% 64%

اسکرین شات ها

دیجیتوندیجیتوندیجیتوندیجیتون

دانلود دیجیتون

دانلود دیجیتون نرم افزار پخش کارتون و موزیک 

جدیدترین انیمیشن های ایران و جهان 

اینترنت رایگان و نیم بها برای برخی اپراتور ها

دیجیتون نام نرم افزاری است که کاملا ویژه کودکان و نوجوانان طراحی شده و والدین میتوانند با نصب این نرم افزار کودکان خود را ساعت ها سرگرم کنند. یکی از دغدغه های والدین محتوای نمایشی انیمیشن ها می باشد. دیجیتون کاملا بر اساس فرهنگ ایرانی طراحی شده است و طبق قوانین انمیشن ها و کارتون های مناسب با فرهنگ ایران را برای پخش قرار می دهد. از دیگی ویژگی های دیجیتون دوبله بودن انمیشین ها می باشد. برای استفاده از از دیجیتون باید اشتراک تهیه کنید با تهیه اشتراک میتوانید به هزاران انمیشن سینمایی و سریالی دسترسی پیدا کنید.

اینترنت مصرفی در دیجیتون برای برخی اپراتور ها رایگان و برای برخی نیم بها میباشد .با هر سرعتی که دارید میتوانید انیمیشن ها را مشاهده کنید و کیفیت پخش آنها را تنظیم کنید. البته برای تماشای تمامی انمیشن ها نیاز به خرید اشتراک نیست تنها با عضویت در دیجیتون شما میتوانید به تعداد زیادی از انیمیشن های رایگان دسترسی داشته باشید و با اینترنت نیم بها اقدام به تماشای این انیمیشن ها کنید. با اندروید استار همراه باشید تا بیشتر با دیجیتون آشنا شوید.

دسته بندی انیمیشن ها:

دسته بندی دقیق و کامل دیجیتون به کودکان و نوجوانان این امکان را میدهد تا هر انیمیشنی در هر سبکی که دوست دارند را از دسته بندی دیجیتون انتخاب و مشاهده کنند. شما میتوانید به راحتی انیمیشن مورد علاقه خود را از بین هزاران انیمیشن موجود در دیجیتون پیدا کنید.

امکان تماشای رایگان بدون خرید اشتراک:

برخی از کارتون های موجود در دیجیتون به رایگان قرار گرفته است و تنها شما نیاز به عضویت در دیجیتون دارید تا هم به صورت رایگان از دوبله های دیجیتون استفاده کنید و هم با اینترنت رایگان و یا نیم بها به تماشای کارتون ها بپردازید.

نشان کردن کارتون های مورد علاقه:

اگر علاقمند به انیمیشنی شدید که وقت دیدن آن را ندارید میتوانید با نشان کردن در لیست مورد علاقه های خود ذخیره کنید تا هر وقت دوست داشتید به تماشای آن بپردازید.

تماشای آفلاین:

شما میتوانید کارتون های مورد علاقه خود را دانلود کنید تا هر زمان که به اینترنت دسترسی نداشتید به صورت آفلاین اقدام به مشاهده کارتون ها کنید.

محتوای آموزشی:

دیجیتون فقط به نمایش کارتون خطم نمیشود و کودکان و نوجوانان شما میتوانند از محتوای آموزشی ارزشمند دیجیتون نیز استفاده کنند.

در بخش مدرسه ساعت ها محتوای آموزشی جذاب وجود دارد تا به کودکان شما در بحث آموزش و امتحانات کمک کند.

قصه و لالایی:

یکی دیگر از بخش های ویژه دیجیتون بخش بخش قصه و لالایی میباشد که میتوانید برای کودکان خود این بخش را فعال کنید تا هنگام خواب از لالایی های آرامش بخش استفاده کنند.

دانلود دیجیتون به کودکان شما کمک میکند تا به هزاران کارتون و ساعت ها آموزش درسی و قصه و لالایی های جذاب دسترسی داشته باشند.

دیجیتون
دانلود برنامه دیجیتون با لینک مستقیم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *