cool hit counter

گاج مارکت

گاج مارکت
  • آپدیت
  • نسخه 2.2.7
  • اندروید 4.3+
  • دسته
  • رای: 3
  • نظر: 0
محبوبیت 66% 66%

اسکرین شات ها

گاج مارکتگاج مارکتگاج مارکتگاج مارکت

دانلود گاج مارکت

دانلود گاج مارکت نرم افزار خرید محصولات گاج

امکان خرید لوازم و التحریر و کتاب کودک

امکان مشاهده بخشی از کتاب های گاج

گاج مارکت نام نرم افزاری است که توسط انتشارات گاج برای گوشی های اندروید طراحی شده است تا دانش آموزان بتوانند محصولات تولید شده توسط گاج را به راحتی و با چند کلیک و با تخفیفات ویژه تهیه کنند. یکی دیگر ویژگی های خوب این نرم افزار امکان مشاهده بخشی از کتاب های در حال فروش گاج است که به شما کمک میکند تا انتخاب بهتری بر اساس نیاز خود داشته باشید.

البته فروشگاه اینترنتی گاج مارکت فقط محصولات گاج را نمی فروشد و شما میتوانید لوازم التحریر و کتاب های غیر درسی ویژه کودکان و نو جوانان را از گاج مارکت تهیه کنید اکثر محصولات موجود در گاج مارکت از تخفیف برخوردار هستند که این باعث میشود شما علاوه بر صرفه جویی در زمان در هزینه ها نیز صرفه جویی کنید. به طور کلی یک فروشگاه کامل برای تهیه محصولات درسی میباشد که در ادامه میتوانید بیشتر با گاج مارکت آشنا شوید پس با اندروید استار همراه باشید.

ویژگی های گاج مارکت:

پیش نمایش کتاب های درحال فروش:

این ویژگی به شما کمک میکند بخشی از کتاب در حال فروش را مطلاعه کنید و بر اساس این نوشته نیاز سنجی کنید و یک خرید دقیق و بر اساس نیاز داشته باشید.

دسته بندی مناسب:

همانطور که میدانید انتشارات گاج محصولات بسیار زیاد و متنوعی را ارائه میکند و پیدا کردن کتاب ها از بین این همه محصول کار سختی است اما نرم افزار گاج مارکت با دسته بندی مناسبی که دارد به شما کمک میکند تا بتوانید خیلی آسان محصول مورد نیاز خود را پیدا کنید و اقدام به خرید آن کنید.

البته محصولات فقط به کتاب ختم نمیشود و شما میتوانید اقلامی مثل لوازم التحریر را تهیه کنید.

 

گاج مارکت
دانلود برنامه گاج مارکت با لینک مستقیم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *