cool hit counter

آفیس

آفیس
  • آپدیت
  • نسخه 16.0.15
  • اندروید 5.0+
  • دسته
  • رای: 21
  • نظر: 0
محبوبیت 85% 85%

اسکرین شات ها

آفیسآفیسآفیسآفیس

دانلود آفیس

دانلود آفیس مجموعه کامل نرم افزاری مایکروسافت برای اندروید

شامل ورد ، اکسل ، پاورپوینت و یادداشت

 قابلیت های ویرایش pdf و اسکن تصاویر

آفیس نام مجموعه نرم افزاری مایکروسافت است که شامل ورد ، پاور پوینت و اکسل می باشد. حتما با مجموعه آفیس در کامپیوتر کار کرده اید و با امکانات این مجموعه آشنا هستید به تازگی شرکت مایکروسافت این مجموعه ارزشمند را در قالب یک نرم افزار برای گوشی های اندروید معرفی کرده است که انصافا این نرم افزار از امکانات بسیار بالایی برخوردار است. البته شما میتوانید نرم افزار های آفیس را به صورت جداگانه نیز نصب کنید که هر کدام امکانات کامل تری نسبت به این نسخه دارند اما این آفیس میتواند به خوبی کار شما را راه بیاندازد. این نرم افزار 94 مگابایتی تقریبا تمامی امکانات مهم هر نرم افزار را در خود جای داده است تا شما بتوانید در گوشی نیز به سادگی اسناد را مشاهده کنید. اکسل و ورد این نرم افزار نیز از امکانات بسیار بالایی برخوردار هستند به طور کلی میتوان گفت که مهم ترین بخش های ورد، اکسل، پاورپوینت را در خود جای داده است.

البته امکانات آفیس اندروید به همینجا خطم نخواهد شد شما میتوانید فایل های pdf را نیز در این برنامه باز کنید همچنین میتوانید بر روی pdf ها چیزی بنویسید و یا رو متن ها خط بکشید. بخش اسکن به شما این امکان را می دهد تا بتوانید جزوات و کتاب ها را بسیار خوانا اسکن  کنید و آنها را به PDF  تبدیل کنید قبلا کم اسکنر بدون رقیب بهترین عملکرد را داشت اما آفیس بسیار قدرتمند در این زمینه عمل کرده هست و حتی میتواند تخته را از فاصله دور به خوبی و خوانا اسکن کند.

بخش ارسال و دریافت فایل در آفیس به شما کمک میکند تا بتوانید اسناد خود را از طریق WIFI همانند شیرایت با دیگران به اشتراک بگذارید. در ادامه میتوانید بیشتر با آفیس اندروید آشنا شوید با اندروید استار همراه شوید.

ویژگی ها دانلود آفیس:

نمایش،ساخت و ویرایش اسناد:

با نصب این نرم افزار میتوانید فایل های مانند word,Excel,PowePoint,PDF را در گوشی نمایش دهید و یا اقدام به ساخت فایل جدید کنید و یا فایل ها را ویرایش کنید. تقریبا تمامی امکانات اصلی و مهم هر نرم افزار را دارا می باشد و به راحتی میتوانید نوع سندی که دوست دارید را در این برنامه ایجاد کنید.

امکان ارسال و دریافت اسناد همانند شیرایت:

در بخش Actions و سپس Transfer Files می توانید اسناد خود را با دیگران به اشتراک بگذارید و یا از آنها فایل دریافت کنید روش کار این بخش بسیار شبیه به نرم افزار شیر ایت می باشد.

امکان تبدیل تصاویر به متن و جدول اکسل در آفیس:

در بخش convert text in images  میتوانید با عکس گرفتن از نوشته ها آنها را به متن و جدول تبدیا کنید و در اسناد خود از آن استفاده کنید متاسفانه فعلا از زبان شیرین فارسی پشتیبانی نمی کند که امیدواریم در ادامه این امکان نیز اضافه شود.

اسکن مدارک و امکان نوشتن روی فایل های PDF:

اسکن مدارک به شما این امکان را میدهد تا بتوانید جزوات کتاب ها و… را با کیفیت بسیار بالا اسکن کنید و آنها را به PDF تبدیل کنید همچنین میتوانید عکس را نیز به PDF تبدیل کنید.

دانلود آفیس به شما کمک میکند تا بتوانید فایل های ورد،اکسل،پاورپوینت،PDF بسازید و یا با اسکن کردن اسناد آنها را به PDf تبدیل کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *