cool hit counter

PadTV HD دریافت تلویزیون

PadTV HD دریافت تلویزیون
 • آپدیت
 • نسخه 3.0.0.94
 • اندروید 4.2+
 • دسته
 • رای: 309
 • نظر: 3
محبوبیت 77% 77%

اسکرین شات ها

PadTV HD دریافت تلویزیونPadTV HD دریافت تلویزیونPadTV HD دریافت تلویزیون

دانلود PadTV HD

دانلود PadTV HD دریافت شبکه های تلویزیون بدون نیاز به اینترنت

امکان دریافت شبکه های ایرانی با کیفیت HD

PadTV HD نام یکی از نرم افزار های قدیمی در بخش دریافت شبکه های تلویزیونی بدون نیاز به اینترنت می باشد. تقریبا این برنامه بود که برای اولین بار همراه با دستگاهی که ساخته بود به فروش میرسید با نصب این برنامه بر روی گوشی اندروید و اتصال دستگاه گیرنده مربوطه به گوشی همراه میتوانستند بدون نیاز به اینترنت با کیفیت بالا و اچ دی به تماشای شبکه های تلویزیونی دیجیتالی بپردازند ابتدا معرفی این برنامه تنها 10 هزار نصب فعال داشت اما امروزه بیش از 500 هزار نصب فعال دارند و کاربران زیادی از سراسر جهان از این نرم افزار و دستگاهش استفاده میکنند البته نیاز نیست حتما دستگاه با مارک PadTV HD داشته باشید هر دستگاهی با هر مارکی که به موبایل متصل شود میتواند از این نرم افزار استفاده کند.

یکی از ویژگی های مهم این نرم افزار پشتیبانی از شبکه های دییجیتال ایران میباشد شما با اتصال دستگاه گیرنده و نصب نرم افزار PadTV HD و جستجوی کانال ها میتوانید به راحتی تمامی شبکه های دیجیتال ایران را دریافت کنید و بدون اینترنت به تماشا بپردازید شما برای تماشای این شبکه های هیچ هزینه ای پرداخت نمیکنید و تنها هزینه خرید گیرنده را می دهید.

امکان ضبط شبکه های درحال پخش:

شما میتوانید به راحتی شبکه ای که در حال پخش است را ضبط کنید تا بعدا مجدد فیلم را تماشا کنید. هیچ محدودتی در ذخیره ندارید تنها همه چیز به حافظه گوشی شما بستگی دارد.

پشتبانی از EPG:

به شما این امکان را میدهد تا بتوانید از برنامه های آینده شبکه درحال پخش مطلع شوید از نکات مهم این برنامه پشتیبانی از زبان شیرین فارسی میباشد که شما میتوانید به راحتی تیتر برنامه ها را مشاهده کنید.

چگونه باید بدون نیاز به اینترنت بر روی موبایل تلویزیون تماشا کنم؟

 1. شما حتما باید دستگاه گیرنده مخصوص اندروید را داشته باشید که با نام های مختلف در بازار موجود است.
 2. گوشی شما حتما باید از OTG پشتیبانی کند.
 3. نرم افزار PadTV HD را نصب و اقدام به کانال یابی کنید.

دانلود PadTV HD به شما کمک میکند تا بتوانید شبکه های تلویزیونی را بدون نیاز به اینترنت بر روی گوشی همراه خود تماشا کنید و لذت ببرید.

 1. سلام ..دستگاهش چیه اونم بگین چجوری تهیه میشه دیگه ؟؟!؟؟

  1. سلام سرچ کنید دستگاه pad tv

 2. اصلا بالا نمیاد هر صفحه میزنی مینویسه هیچ دستگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *