cool hit counter

تخفیفان

تخفیفان
  • آپدیت
  • نسخه 3.9.9
  • اندروید 5.0+
  • دسته
  • رای: 1
  • نظر: 0
محبوبیت 100% 100%

اسکرین شات ها

تخفیفانتخفیفانتخفیفانتخفیفان

دانلود تخفیفان

دانلود تخفیفان نرم افزار خرید با تخفیفات ویژه

در هر شهری هستید از تخفیفات ویژه استفاده کنید

ارائه تخفیف در زمینه های مختلف

نرم افزار تخفیفان یک نرم افزار کاربردی می باشد که به شما کمک میکند تا در هزینه های خود صرفه جویی کنید اگر دوست دارید از تخفیف های محل زندگی خود خبر دار شوید از این نرم افزار استفاده کنید.کافی است تا نرم افزار تخفیفان را از اندروید استار دانلود کنید و محل زندگی خود را به نرم افزار معرفی کنید نرم افزار تخفیف ها را برای شما نمایان خواهد کرد یکی از ویژگی های این نرم افزار دسته بندی متنوع می باشد.

امکان بررسی بیش از 800 پیشنهاد روزانه تخفیفان در دسته بندی های متنوع (رستوران و کافی شاپ، تفریحی و ورزشی، زیبایی و آرایشی، آموزشی، تئاتر و هنر، کالا و …)در مورد پشتیبانی نیز تخفیفان عملکرد نسبتا خوبی را دارد هر سوالی که دارید  می توانید از کارشناسان تخفیفان بپرسید، همچنین می توانید نظرات سایر کاربران را مشاهده و با آگاهی بیشتری خرید کنید. در ادامه میتوانید بیشتر با تخفیفان آشنا شوید با اندروید استار همراه شوید.

تخفیفان چه ویژگی هایی دارد؟

دسته بندی متنوع:

شما میتوانید در هر زمینه ای که نیاز دارید تخفیف  قابل توجهی دریافت کنید. شما میتوانید از کالا گرفته تا تور را با تخفیفات ویژه دریافت کنید از دسته بندی های مهم تخفیفان میتوان (رستوران و کافی شاپ، تفریحی و ورزشی، زیبایی و آرایشی، آموزشی، تئاتر و هنر، کالا و …) اشاره کرد که این دسته بندی به شما امکان میدهد به راحتی هر آنچه نیاز دارید را تهیه کنید.

نمایش تخفیف های اطراف محل زندگی: 

قابلیت جستجوی تخفیفان از طریق لوکیشن به شما این امکان را می دهد تا بتوانید از تخیفیف های محل زندگی خود در لحظه با خبر شوید از بلیط استخر تا تور های مختلف برای شما نمایش داده خواهد شد که شما میتوانید بر اساس نیاز خود تهیه کنید. همچنین این نرم افزار از اکثر شهر های ایران پشتیبانی میکند.

نکات مهم خرید از تخفیفان:

حتما اطلاعات  محصول خریداری شده را با دقت مطالعه کنید. برخی خرید ها نیاز است یک روز قبل ار مراجعه انجام شود. ویژگی ها و سطح هر محصول را قبل خرید با دقت بخوانید تا دچار اشتباه نشوید.

تخفیفان
دانلود برنامه تخفیفان با لینک مستقیم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *