دانلود بالونت balonet 11.0.0 شبکه اجتماعی کاری برای اندروید

آپدیت
balonet
  • رای: 31
  • نظر: 0
محبوبیت 16% 16%

اسکرین شات ها

balonetbalonetbalonetbalonet

دانلود بالونت balonet

دانلود بالونت شبکه اجتماعی کاری

مدیریت کسب و کار در یک شبکه اجتماعی جذاب

بالونت نام نرم افزاری است که توسط تیم زمین برای سیستم عامل های مختلف منتشر شده است اندروید استار یکی از اولین سایت هایی بود که در همان ابتدا این شبکه اجتماعی کاربردی را به شما عزیزان معرفی کرد حالا تیم خوب زمین با گذشت ماه ها توانتسه با بروز رسانی های پیاپی قابلیت های جذابی را به برنامه بالونت اضافه کند همچنین حالا بالونت بر روی هر سیستم عاملی قابل نصب است و میتوانید به راحتی از بالونت هرجا که نیاز است استفاده کنید.

بالونت حالا بیش از 5000 نصب فعال کسب کرده و توانتسه امتیاز ارزشمند 4.4 از 5 را از کاربران بازار دریافت کند که این نشان از کیفیت خوب این شبکه اجتماعی می باشد استفاده شخصی از بالونت کاملا رایگان می باشد اما اگر استفاده سازمانی دارید میتوانید با صرف هزینه اندک به صورت ماهانه از خدمات بالونت استفاده کنید با اندروید استار همراه شوید تا در ادامه بیشتر با بالونت آشنا شوید.

ویژگی های شبکه اجتماعی کاری بالونت:

✔️ مدیریت پروژه: به کمک این ابزار امکانات کاملی برای مدیریت پروژه خواهید داشت. تعریف لیست و کار به صورت مشارکتی با امکان گفتگو و درج پیوست ذیل هر کار و تعریف امکانات پیشرفته نظیر درصد پیشرفت، وزن، بودجه، برچسب، وضعیت کار و … از امکانات آن می‌باشد.

✔️ مخزن جلسه: ابزاری برای مدیریت جلسه می‌باشد. یک یا چند جلسه ایجاد کنید و از شرکت کنندگان دعوت کنید، دستور جلسه ثبت کنید و در انتها صورت جلسه بنویسید و برنامه‌ریزی کاملی برای جلسات آینده‌ی خود داشته باشید.

✔️ دفتر مالی: یک حسابداری شخصی یا گروهی است که برای مدیریت درآمدها و هزینه‌ها قابل استفاده می‌باشد. امکان گزارش‌گیری و تعریف برچسب، منبع، گروه درآمدی و هزینه‌ای، واحد پولی و … از امکانات دفتر مالی است.

✔️ فرم اطلاعاتی: یک فرم‌ساز برای ایجاد فرم‌های دریافت اطلاعات از مخاطبان است. فرم‌های استخدام، ثبت‌نام و … از نمونه فرم‌هایی است که می‌توانید ایجاد کنید.

✔️ کانال نظرسنجی: یک سرویس ویژه برای انجام نظرسنجی بین مخاطبان بالونت است. سئوالات خود را طرح کنید و نظرات دیگران را جمع‌آوری کرده و در یک گزارش ببینید.

✔️ کانال آزمون: امکان طراحی انواع آزمون‌های تشریحی و تستی را به شما می‌دهد. آزمون‌های استخدامی، آزمون‌های هوش، تست شخصیت و انواع دیگر آزمون‌ها را می‌توانید با این امکان طراحی کنید.

✔️ کانال آموزش: با تعریف بخش‌ها و درسنامه‌ها می‌توانید یک کلاس تدریس مجازی برای آموزش آنلاین مخاطبان‌تان ایجاد کنید.

✔️ کارگروه: کاملا شبیه گروه‌های متداول است با این تفاوت که می‌توان در بین پیام‌ها، تراکنش مالی و کار ثبت کرده و سپس آنها را فیلتر نمود.

✔️ میزکار: یک فضای شخصی برای مشاهده تجمیعی نامه‌ها، یادآوری کارها و رویدادهای تقویمی را در اختیار شما قرار می‌دهد.

✔️ چت، گروه و کانال: در این بستر اجتماعی نیازهای پیام‌رسانی نیز همانند سایر پیام‌رسان‌ها به طور کامل پوشش داده شده است.

در بالونت می توانید به راحتی با همکاران خود گفتگوی صمیمانه داشته باشید و از ابزار های مختلف جهت ادامه کار استفاده کنید صورت های مالی را داشته باشید و یا با ساخت نظر سنجی نسبت به اقدامات انجام شده نظر سنجی کنید. بالونت محیط بسیار کاربر پسندی را طراحی کرده است و بسیار منعطف می باشد قابلیت حالت شب نیز به تازگی به این برنامه اضافه شده است هم اکنون میتوانید نسخه های مختلف بالونت را از اندروید استار دانلود کنید و لذت ببرید.

balonet
دانلود برنامه balonet با لینک مستقیم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *