cool hit counter

واتساپ

واتساپ
  • رای: 73
  • نظر: 0
محبوبیت 56% 56%

اسکرین شات ها

واتساپواتساپواتساپواتساپ

دانلود واتساپ

دانلود واتساپ پیامرسان با قابلیت تماس تصویری

امکان قرار دادن استوری اضافه شد

ساخت گروه و تماس تصویری و صوتی با کیفیت

واتساپ نام نرم افزاری است که توسط مجموعه فیسبوک برای اندروید طراحی شده است این پیامرسان که بیش از 31 میلیون نصب فعال فقط در ایران دارد امروزه به یکی از راه های ارتباطی ایرانی ها تبدیل شده است البته واتساپ به خوبی تلگرام نیست ولی امکان تماس تصویری واتساپ توانتسه نقطه قوت این نرم افزار باشد. با نصب واتس اپ شما با یک نرم افزار کامل ارتباطی دسترسی پیدا خواهید کرد شما میتوانید در این پیام رسان به صورت رایگان با دوستان و آشنایان خود به صورت رایگان پیام متنی، صوتی ، تصویری ارسال کنید استفاده از تمامی امکانات واتس اپ کاملا رایگان میباشد و شما تنها نیاز دارید تا یک حساب کاربری در این پیامرسان ایجاد کنید. امکان استفاده از گیف و استیکر و شکلک نیز به این پیامرسان اضافه شده است.امکان ارسال موقعیت مکانی به شما کمک میکند تا مکانی که هستید را با دوستان خود به اشتراک بذارید. قسمت استاتوس واتساپ دقیقا همانند استوری اینستاگرام میباشد که شما میتوانید تصاویر ،متن و هرآنچه دوست دارید را در استاتوس خود قرار دهید تا دوستان شما آنرا مشاهده کنند. در ادامه با اندروید استار همراه شوید تا بیشتر با واتس اپ آشنا شوید.

ویژگی های دانلود واتساپ:

واتساپ رایگان برای همیشه :

استفاده از تمامی امکانات واتساپ به گفته فیسبوک برای همیشه رایگان خواهد بود و کاربران برای استفاده های شخصی از واتس اپ مثل برقراری تماس های صوتی،تصویری،چت و ساخت گروه نیاز به پرداخت پولی ندارند.

امکانات صفحه چت و گروه:

در چت با دوستان خود میتوانید استیکر و شکلک برای آنها ارسال کنید البته واتساپ امکانات محدودتری نسبت به تلگرم در این زمینه دارد. امکان ارسال پیام صوتی یا ویس چت نیز به واتس اپ اضافه شده است و اگر حال تایپ کردن ندارید میتوانید برای دوستان خود ویس ارسال کنید همچنین شما میتوایند هر فایل با هر پسوندی را که دارید تا حجم محدودی برای دوستان خود ارسال کنید.

ساخت گروه نیز در پیامرسان واتساپ بسیار ساده است شما میتوانید در گروهی که ساختید هر محدودیتی ایجاد کنید برای مثال ارسال پیام برای اعضای گروه را مسدود کنید تا فقط مدیران گروه بتوانند پیام ارسال کنند نکته منفی ساخت گروه ها نمایش شماره ها برای همه اعضاس که این کمی حریم خصوصی را زیر پا میگذارد پس در عضویت در گروه ها دقت کنید.

تماس صوتی و تصویری رایگان:

به تازگی امکان برقراری تماس صوتی و تصویری نیز به واتساپ اضافه شده است شما میتوانید به صورت کاملا رایگان به دوستان و آشنایان خود از طریق پیام صوتی یا تصویری ارتباط برقرار کنید.

واتساپ کیفیتی بالایی در تماس صوتی و تصویری دارد اگر سرعت اینترنت شما کم هم باشد واتس اپ با تغییر کیفیت به شما این امکان را میدهد تا یک ارتباط مطلوب داشته باشید.

استاتوس (استوری):

قابلیت جدیدی که به تازگی بسیار شبیه به استوری اینستاگرام است با نام استاتوس به این برنامه اضافه شده است شما میتوانید همانند استوری اینستاگرام فایل های تصویری و متنی خود را برای دوستانتان به اشتراک بگذارید.

پشتیبان گیری از چت ها با گوگل درایو:

اگر میخواهید همیشه محتوای چت های شما و در کل اکانت شما محفوض بماند و با حذف واتساپ پاک نشود حتما از واتس اپ بر روی گوگل درایو پشتیبان بگیرید زیرا در صورت حذف واتس اپ و نصب مجدد آن در صورت نبود پشتیبان باید اکانت خود را از اول بسازید ودیگر به محتوای قبلی دسترسی پیدا نخواهید کرد.

دانلود واتساپ به شما این امکان را می دهد تا بتوانید به صورت متنی،صوتی،تصویری با دوستان و آشنایان خود ارتباط برقرار کنید. استفاده از واتس اپ کاملا رایگان می باشد.

واتساپ
دانلود برنامه واتساپ با لینک مستقیم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *