cool hit counter

ایمو

ایمو
  • رای: 165
  • نظر: 0
محبوبیت 81% 81%

اسکرین شات ها

ایموایموایموایمو

دانلود ایمو

دانلود ایمو پیامرسان با قابلیت تماس تصویری

قابلیت تماس تصویری گروهی 

ایمو نام نرم افزاری است که به دلیل داشتن قابلیت تماس تصویری محبوبیت بسیاری را در سراسر جهان کسب کرد. هم اکنون ایمو بیش از 500 میلیون کاربر فعال در سراسر جهان دارد و طبق آمار کافه بازار بیش از 8 میلیون نصب فعال در ایران دارد که جز نرم افزار های پر استفاده در ایران می باشد ایمو بیشتر بر روی قابلیت تماس تصویری تمرکز کرده است و با هر آپدیت ویژگی های جدیدی را به بخش تماس تصویری اضافه میکند ابتدا شم میتوانستید به صورت تک نفره با دوست خود ارتباط تصویری برقرار کنید اما حالا میتوانید این کار را به صورت گروهی انجام دهید.

کیفیت تماس های ایمو بسیار بالا بوده و میتوان گفت تا حدودی هم سطح با اسکایپ میباشد و صد البته از واتساپ کیفیت بیشتری دارد. از دیگر ویژگی های ایمو به سازگار بودن آن بر اساس سرعت کاربر میباشد به گفته سازنده شما میتوانید حتی با اینترنت 2G نیز تماس تصویری برقرار کنید که این امکان در کمتر پیامرسان دیده میشود.

در ایمو شما میتوانید با دوستان خود به گفتگو بپردازید و برای آنها انواع فایل صوتی و تصویری و متنی ارسال کنید حتی میتوانید فایل های اسناد با فرمت های مختلف ارسال کنید. برای عضویت در ایمو فقط  کافیست شماره همراه خود را وارد کنید و پروفایل کاربری را بسازید در ایمو میتوانید گروه هایی با ظرفیت 1000 نفر بسازید. در ادامه بیشتر با ایمو آشنا خواهید شد با اندروید استار همراه شوید.

تماس های تصویری با قابلیت های ویژه:

در نسخه جدید ایمو میتوانید به صورت آنلاین تدریس کنید شما میتوانید یک کلاس مجازی تصویری تا 500 عضو برگزار کنید  این قابلیت ویژه معلمان طراحی شده و میتوانند در آموزش ها از استیکر ها و برچسب های جذاب و سرگرم کننده برای آموزش استفاده کنند که این به ازائه یک آموزش جذاب کمک میکند.

امکان تماس تصوری به صورت گروهی از دیگر ویژگی های ایمو می باشد که به کاربران کمک میکند تا جلساتشان و یا بازدید های خانوادگی را به صورت گروهی و تماس تصویری از راه دور انجام دهند.

کیفیت تماس های ایمو تا HD نیز میرسد البته ایمو بر اساس سرعت اینترنت شما کیفیت اتصال را تنظیم میکند.همچنین شما میتوانید همانند اینستاگرام لایو قرار دهید.

گفتگو و گروه ها در ایمو:

شما میتوانید در صفحات گفتگو فایل با فرمت های مختلف را برای دوستان خود ارسال کنید همچنین از شکلک ها و استیکر های مختلف در گفتگو ها برای ابراز احساسات استفاده کنید.

دانلود ایمو به شما کمک میکند تا بتوانید به یک پیامرسان با امکانات صوتی و تصویری بسیار بالا دسترسی پیدا کنید و با دوستان خود به صورت آنلاین در ارتباط باشید.

ایمو
دانلود برنامه ایمو با لینک مستقیم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *