cool hit counter

روبیکا

روبیکا
  • آپدیت
  • نسخه 3.0.7
  • اندروید 4.3+
  • دسته
  • قیمت رایگان
  • رای: 127
  • نظر: 0
محبوبیت 66% 66%

اسکرین شات ها

روبیکاروبیکا

دانلود روبیکا

دانلود روبیکا شبکه اجتماعی و پیامرسان اندروید

روبیکا یک سوپر اپ همه کاره ایرانی میباشد که امکانات زیادی را در اختیار شما قرار می دهد

با محبوبیت شبکه های اجتماعی در ایران و پیشرفت پیام رسان های خارجی وشبکه های اجتماعی مانند تلگرام و اینستاگرام در ایران بازار داغ پیام رسان ها همچنان فعال هست حالا این روز ها پیام رسان های ایرانی با ساختار های جدید و ویژگی های جذاب سعی دارند کاربران ایرانی را جذب خود کنند.

با نصب روبیکا شما هم محیطی شبیه به تلگرام خواهید داشت و هم محیطی شبیه به اینستاگرام امکانات روبیکا به همین جا خطم نمیشود روبیکا سعی کرده تا شمارا از نصب هر نرم افزاری بی نیاز سازد برای مثال شما میتوانید تمامی امکانات یک نرم افزار پرداختی را در روبیکا داشته باشید قبض های خدماتی را به صورت اینترنتی پرداخت کنید ویا اینترنت و شارژ برای خود بخرید. برای دانلود روبیکا در ادامه همراه ما باشید.

تماشای فیلم و سریال در روبیکا:

روبیکا به شما این امکان را میدهد تا با تماشای فیلم ها و سریال ها به صورت رایگان خود را سرگرم کنید البته همه سریال ها و فیلم رایگان نیست و برای اکثر آنها شما نیاز به خرید اشتراک دارید به هر حال شما میتوانید به صورت آنلاین به تماشای فیلم و سریال در روبیکا بپردازید همچنین به تازگی امکان پخش زنده تلویزیونی نیز اضافه شده است.

خرید و فروش اجناس در روبیکا:

حتما با سایت دیوار و شیپور آشنا هستید که میتوانید اجناس دست دو را در این برنامه ها بخرید یا بفروشید. به تازگی روبیکا نیز این امکان را به رنامه خود اضافه کرده تا کاربران روبیکا بتوانند اجناس خودر را خرید و فروش کند.

امکانات پرداختی و بانکی در روبیکا:

یکی از ضعف های شبکه های اجتماعی خارجی پشتیبانی نکردن از درگاه پردخت های ایرانی میباشد حالا این مشکل را روبیکا برطرف کرده تا کاربران بتوانند کانال و یا پیج خود را به درگاه بانکی متصل کنند تا بتوانند کالا خود را بفروشند.

امکان غیر حضوری پرداخت قبض های خدماتی مثل برق و گاز …. نیز در روبیکا وجود دارد همچنین شما میتوانید بسته های اینترنتی و شارژ را از نرم افزار روبیکا خریداری کنید.

در این پست از اندروید استار سعی کردیم کلیدی ترین امکانات روبیکا را در اختیار شما قرار دهیم که البته این ها تمام امکانات روبیکا نیست به زودی در یک پست کامل به نقد و برسی این برنامه خواهیم پرداخت با اندروید استار همراه باشید.

روبیکا
دانلود برنامه روبیکا با لینک مستقیم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *